Prom jako urozmaicenie?

Wszystkie tematy dotyczące kultury, rozrywki, zainteresowań, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Mamarodziny

Prom jako urozmaicenie?

Postautor: Mamarodziny » 20 maja 2018, o 11:33

Hej,

planuję tegoroczne wakacje i z mężem ustaliliśmy, że nasz młody jest już na tyle kumaty, że będzie pamiętał gdzie i jak byliśmy więc chcemy objechać trochę Europę samochodem. W tamtym roku byliśmy we Francji i Szwajcarii, a w tym roku planujemy Niemcy, Luksemburg, Holandię i UK. Jako że jedziemy samochodem (tak nas wychodzi taniej i sami sobie jesteśmy panami) to musimy też trochę ogarnąć logistykę. Zastanawiam się zatem, czy nie urozmaicić trochę naszej podróży i z Holandii do UK popłynąć promem. Jak sprawdzam bilety, to generalnie płynie tam 5h, więc moim zdaniem bardzo korzystne rozwiązanie: https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii. Czy ktoś płynął taką trasą? Nigdy nie korzystaliśmy z promu i nawet nie wiem, czy coś specjalnego powinniśmy mieć, albo jakoś się przygotować? Czy będziemy mieli stały dostęp do samochodu?

Myślicie, że to dobre urozmaicenie wycieczki? Inaczej musielibyśmy jechać przez Francję, której już nie będziemy zwiedzać.

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość