Projekt domu.

Wszystkie tematy dotyczące kultury, rozrywki, zainteresowań, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
messi

Projekt domu.

Postautor: messi » 1 lip 2020, o 01:51

Witajcie. Szukam dla siebie gotowego projektu domu. Czy znacie jakieś strony, gdzie można się rozglądnąć, kupić potem projekt?

młodaa

Re: Projekt domu.

Postautor: młodaa » 1 lip 2020, o 02:17

W sumie jest mnóstwo takich stron, ale według mnie najkorzystniejsze oferty ma firma MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Także na twoim miejscu właśnie u nich się rozglądnęłabym. Mają tam zróżnicowanie koncepcje domów i dobre też ceny- co też jest plusem.

gina

Re: Projekt domu.

Postautor: gina » 1 lip 2020, o 06:17

Mnie też podobają się projekty firmy MG Projekt. W szczególności ostatnio zachwycił mnie domek Hiacynt. Może właśnie coś takiego postawię u siebie, kto wie? Na razie mam czas i spokojnie sobie przeglądam ich oferty.

Kabek

Re: Projekt domu.

Postautor: Kabek » 20 lip 2020, o 11:22

Planując budowę domu, na pewno warto jest pomyśleć za w czasu o odpowiednich materiałach budowlanych. Mowa tu również o specjalistycznej chemii budowlanej, która znajduje zastosowanie podczas wielu prac remontowo - budowlanych. Jeżeli chodzi o taki asortyment, to można tu wyróżnić np. wysokiej jakości żywice http://www.euroseal.pl/zywice-akrylowe/ , wykorzystywane przez fachowców do tworzenia wszelkich uszczelnień oraz umocnień budowlanych. Z pewnością takie produkty przydadzą się nam nie jednokrotnie i dlatego warto jest mieć je pod ręką.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość