PS3

Wszystkie tematy dotyczące kultury, rozrywki, zainteresowań, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Jakec
Zasłużony

PS3

Postautor: Jakec » 31 mar 2009, o 07:41

Hi!

Właśnie trafiłem na całkiem fajny kreator Trophy Card... http://ps3trophycard.com/
Darmowy, automatycznie aktualizowany...
Niestety, swojego nie będę za często aktualizował, bo nie mam PS3 podpiętej do sieci...

Ale czy tutaj kogoś to zainteresuje? :)

3mcie się.
Obrazek

Jakec
Zasłużony

Re: PS3

Postautor: Jakec » 23 lis 2009, o 21:17

No widzę, że Chojnów to pustynia PS3... Może nie do końca, bo kilku właścicieli znam, ale nie zaglądają tutaj :(
Może więc właściciele XBoxów się odezwą?
Obrazek

Arek
Zasłużony
Kontaktowanie:

Postautor: Arek » 11 sty 2010, o 21:26

Jaką gierką najlepiej sprawdzić możliwości pada sixaxis? Bo coś widzę, że prawie żadna nie wykorzystuje jego możliwości.

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 13 sty 2010, o 14:05

Nie ma dobrych gier konkretnie wykorzystujących tilta (bo pewnie o tę funkcjonalność" Ci chodziło...
Owszem, bywają momenty, w których używa się tej funkcji, ale nie dużo tego jest. To dotyczy gier pudełkowych.
Inaczej jest w przypadku gier z PSNu... Tutaj już sporo całkiem nieźle wykorzystuje ten ficzer.
Przepiękny i niezwykle wciągający "Flow", sympatyczny "Super Dub'a'Rub", trudny "WipEout HD", wesoły Toy Home, imprezowy "High Velocity Bowling".
Aha, z pudełkowych chyba Lair maksymalnie wykorzystuje tilta... Ale nie grałem...
Obrazek

Wróć do „Ogólnie”