Kamery + komputery?

Jeśli masz problem ze swoim komputerem - być może ktoś będzie w stanie Ci pomóc. A może chcesz po prostu pogadać o sprzęcie, grach, Internecie... Dział dla wszystkich. Zapraszamy.
Kwassek

Kamery + komputery?

Postautor: Kwassek » 21 mar 2018, o 23:56

hej,

mamy w firmie stare kamery przemysłowe, które dają podgląd na parking i generalnie okolicę hali. Chcielibyśmy jednak zrobić małą reorganizację i zamiast "Pana Kazia", który siedzi i w monitory patrzy (albo i nie) podłączyć to wszystko do komputera. Pytanie, czy ktoś ogarnia czy to duży wysiłek i koszt? Patrzyłem na nowe kamery np. https://www.eltrox.pl/kamery-przemyslowe i tak pojedynczo wydaje się ok, ale jak wymieniać wszystko to już spory wydatek. Te z eltroxa widziałem że mają bezproblemowe systemy podłączenia pod kompa, ale w tym temacie bardziej interesuje mnie czy te stare, które teraz są podłączone przez centralkę wejściem antenowym do telewizora mogę w tym systemie wykorzystać czy raczej nic z tego nie będzie? Nie mam konkretnych modeli, bo musiałbym wchodzić na maszt i sprawdzać na obudowie :D

Wróć do „Komputery”