HBO GO?

Jeśli masz problem ze swoim komputerem - być może ktoś będzie w stanie Ci pomóc. A może chcesz po prostu pogadać o sprzęcie, grach, Internecie... Dział dla wszystkich. Zapraszamy.
Batt

HBO GO?

Postautor: Batt » 20 maja 2018, o 14:53

Hej,

mam u swojego operatora od kablówki opcję wykupienia HBO GO: https://toya.net.pl/hbogo - w sumie zaciekawiło mnie ono, bo chyba widzę już ich reklamy w 209302193203921 miejscach i w końcu pomyślałem że sam spróbuję szczególnie, że czytałem grę o tron, ale samego serialu nie widziałem, więc z chęcią nadrobię straty. Ciekawi mnie tylko to, czego niestety na stronie nie mogę już doczytać - czy ja mogę korzystać z tego tylko na telefonie czy mogę mieć konto i na telefonie i na komputerze i dodatkowo jeszcze np. tablecie? Korzystam z wielu urządzeń i trudno mi będzie wybrać tylko jedno na którym mogę zainstalować sobie hbo - dobrze, żeby działało to w stylu netflixa, gdzie ważne jest tylko ilość oglądających a nie urządzenie.

Wróć do „Komputery”