Siłownia

Wszystko na temat sportu - wydarzenia, rekordy, wyniki... Dział dla wszystkich.
ri-pi

Re: Siłownia

Postautor: ri-pi » 11 gru 2020, o 19:57

Ja wyznaję inną zasadę . Mam figurę sportową i nie chodzę na żadną siłownię . Stosuję dietę wysokokaloryczną , smaczną i bez ograniczeń. Inspiracją dla mnie jest smacznie zjeść , nic nie robić i żadnych treningów. Pisząc na wstępie że mam figurę sportową miałem na myśli zawodnika rikishi czyli sumo.

Jan

Postautor: Jan » 13 gru 2020, o 18:34

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla osób prowadzących siedzący tryb życia. W tej grupie jest według badań największa szansa na szybkie zgromadzenie zbędnych kilogramów. To może przełożyć się także na inne choroby w dłuższej perspketywie czasu dlatego nie możemy sobie na to pozwolić. Jeśli nie mamy motywacji do ćwiczeń samemu jest proste rozwiązanie, zaprosić kogoś jeszcze do wspólnego trenowania. Teraz jak wiadomo siłownie są zamknięte z powodu pandemii dlatego trzeba organizować sprzęt we własnym zakresie. Takie produkty jak stojak na obciążenia znajdziemy w renomowanych sklepach - https://sportowybazar.pl/pol_m_SILOWNIA ... a-736.html Spokojnie zwróci się razem z resztą oprzyrządowania w ciągu kilku miesięcy, a jednak trening w domowym zaciszu to o wiele większy komfort.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 13 gru 2020, o 21:23

Całkowicie zgadzam się z wpisem Jana samemu jest brak motywacji lub mniejsza motywacja . Jak Jan pisze trzeba zaprosić kogoś jeszcze do wspólnego trenowania. Teraz jak wiadomo siłownie są zamknięte . Korzystając z jego rady zaprosiłem młodą sąsiadkę . Planowałem ćwiczyć mięśnie brzucha ale niestety nie przyszła. I brzuch mi zwisa jak zwisał.

darsi

Postautor: darsi » 18 gru 2020, o 04:02

Może warto spróbować swojej własnej domowej siłowni jeśli Cię to wciągneło. Przykładowo bieżnie do domu czy ławkę regulowaną możesz dostac na https://life-fitness.pl/

norbi

Postautor: norbi » 12 sty 2021, o 22:35

wiem ze kolarze piją sok z buraka bo daje wiecej pary, ma azotany, zwiekszają przeplyw krwi i mozna wiecej wycisnąć

Wróć do „Sport”