Rowerem jeździmy pomagając dzieciom- Samsung Hope Relay

Wszystko na temat sportu - wydarzenia, rekordy, wyniki... Dział dla wszystkich.
Piotr

Rowerem jeździmy pomagając dzieciom- Samsung Hope Relay

Postautor: Piotr » 20 lip 2012, o 19:07

Witam.

Zapraszam serdecznie na turystyczne rowerowe wycieczki po okolicach Chojnowa. Jeżdżę okazjonalnie ale postanowiłem parę dni temu, że o ile pogoda pozwoli będę śmigał codziennie, przynajmniej do 12 sierpnia 2012r. Po pierwsze motywacja jest związana z darmową aplikacją na telefon "Samsung Hope Relay" dzięki której uprawiając sport i przebywając kilometry przekazujemy złotówki dla dzieci z SOS Wioski Dziecięce.

Szersze info bardzo łatwo znaleźć w internecie aby się zapoznać z czym to się je, a tak na marginesie nie trzeba mieć telefonu Samsunga żeby to działało. Działa na iOS, Android, Bada można połączyć z Facebookiem. Maksymalnie dziennie można zaliczyć na konto dzieci 10 złotych za przebyte min. 10 kilometrów. Po drugie zarabiam dla dzieci i może także zgubię parę kg. (przydało by się :) )

Zapraszam serdecznie wszystkich chcących wspomóc akcję lub po prostu pojeździć na rowerze.

Start przed szkołą 1- Gimnazjum 1 obecnie :) dziś 20.07.2012r. Dystans dopasowujemy do największego cieniasa :) czyli pewnie do mnie, natomiast nie mniej niż 10 km. Zapraszam.

Piotr

Re: Rowerem jeździmy pomagając dzieciom- Samsung Hope Relay

Postautor: Piotr » 20 lip 2012, o 19:09

Wycieczka zaliczona w bardzo miłym towarzystwie mojej żony. Przyjemnie ale tylko we dwoje.

Przebieg: 23 km. Tempo typowo turystyczne. Kolejne 10 zł doliczone do "Samsung Hope Relay".

Zapraszam jutro: 21.07.212r. na godzinę 11.00, spot jak dziś pod Gimnazjum nr 1.

Piotr

Postautor: Piotr » 21 lip 2012, o 23:17

Dzisiaj samotne kręcenie, przebieg to 25 km, cel uzyskania kolejnych 10 zł w Samsung Hope Relay osiągnięty.
Alternatywna wycieczka rowerowa dla "Grześkowej" na niedzielę to planowany przebieg 24-30 km. Trasa okolice Chojnowa, pewnie na Rokitki, zapraszam.
Start- 22.07.2012r., godzina 11.00, pod Gimnazjum nr 1.

Piotr

Postautor: Piotr » 22 lip 2012, o 21:54

Oczywiście zaliczone kręcenie dzisiejsze a jako, że sam rządziłem trasą to wyszło 60 km.

Ciepło i fajnie. Zadowolony jestem także ze statystyki Samsung Hope Relay gdzie wkońcu wskoczyłem do pierwszej 100 uczestników jeśli chodzi o zebraną sumę PLN zaczynając na starcie przygodę na miejscu 9436.

W poniedziałek oczywiście kontynuacja :) Start pod Gimnazjum nr 1

Kolejne spotkania i relacje z wycieczek będą na forum: chojnow.pl

Wróć do „Sport”