Hotspot w Gimnazjum nr 1

Forum dyskusyjne szkół gimnazjalnych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
Arek
Zasłużony
Kontaktowanie:

Hotspot w Gimnazjum nr 1

Postautor: Arek » 18 lut 2010, o 09:21

Od 15.02.2010 młodzież z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie może się cieszyć bezprzewodowym dostępem do Internetu na terenie swojej szkoły. Sieć jest widoczna pod nazwą "gim1". Jest to już drugi taki punkt na terenie naszego miasta, pierwszy znajduje się w okolicach budynku Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Poźniaków.

Gość

Re: Hotspot w Gimnazjum nr 1

Postautor: Gość » 18 lut 2010, o 12:37

No i świetnie! A w ramach uscislenia - to już trzeci taki punkt w Chojnowie. ja na terenie swojego rancza również posiadam takie cudeńko.

gość

Postautor: gość » 6 mar 2010, o 16:26

Nie rozumiem, na czym to polega. Czy to znaczyże muszę mieć swój laptop, czy wystarczy telefon? Coś takiego jak w Legnicy w galerii Ferio? Nieraz widze tam na ławce ludzi z laptopami i zastanawiam się, dlaczego wszyscy siedzą właśnie tam.

Arek
Zasłużony
Kontaktowanie:

Postautor: Arek » 6 mar 2010, o 20:18

Może być notebook, netbook, palmtop, telefon komórkowy lub cokolwiek co ma kartę sieciową bezprzewodową (nie wszystkie telefony komórkowe mają).

rodzic

Postautor: rodzic » 9 mar 2010, o 21:12

Czy poza hotspotem szkoła ta jest atrakcyjna? Pytam, bo wkrótce zamieszkam w Chojnowie i chciałbym żeby moje dzieci chodziły do dobrego gimnazjum.

jerry

Postautor: jerry » 9 mar 2010, o 22:45

Tak, Jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych gimnazjów w Chojnowie.

rodzic

Postautor: rodzic » 10 mar 2010, o 17:00

taaa, jedno z dwóch. Niesamowity wybór, ale... mój dzieciak tam jest. Dostał świra na punkcie gitary. ten ich zespół to strzał w dziesiątkę. dzieciaki chociaż nie zajmują sie bzdurami. chociaż z drugiej strony.. pewnie będę musiał kupić elektryczną

Gość

Postautor: Gość » 11 mar 2010, o 00:04

Uwazaj, zeby nie kupic na darmo. Wiesz jak to z dzieciakami, pojawia sie zapał, ale szybko zmyka. Moja znajoma w mlodosci zaczela grac na akordeonie, po krotkim czasie okazalo sie, ze potrzeba jej inny, guzikowy (bo są różne rodzaje), szybko potem przerzucila sie na pianino. Rodzice oczywiscie starali sie pomagac córce w rozwijaniu zainteresowań. Nie dalej jak wczoraj pomoglem kolezance wystawic wyzej wymienione pianino na allegro. No ale dzis jest juz dorosla, a to o czym pisze to stare dzieje.

Wróć do „Gimnazja”