Remont i finanse

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Justyna111

Remont i finanse

Postautor: Justyna111 » 9 lip 2020, o 09:57

Znacie może jakąś stronę zbierającą przybliżone ceny remontów w Krakowie? Planuję kompleksowe wykończenie mieszkania i chciałabym zaplanować sobie jakoś budżet.

Combulator16

Re: Remont i finanse

Postautor: Combulator16 » 9 lip 2020, o 12:15

Zerknij w takim razie koniecznie na ten cennik remontowo budowlany. Podają tam średnie ceny poszczególnych usług w rejonach największych miast Polski.

ważna

Postautor: ważna » 1 gru 2020, o 18:03

Remont nie musi być kosztowny. Wystarczy tylko dobrze się rozglądnąć i można znaleźć wiele interesujących ofert dotyczących płytek, czy innych elementów wykończeniowych. Przykładowo zobaczcie sobie tutaj https://sklepmo.pl . Ja jestem zachwycona ich ofertami.

luo09

Postautor: luo09 » 1 gru 2020, o 18:29

Skoro mowa tutaj o remoncie to warto byłoby znaleźć też firmę , która zajmie się poszczególnymi pracami. Myślę, że warto byłoby zajrzeć sobie na stronę pokato.pl , bo tam są najróżniejsze ogłoszenia . Także na pewno znajdziecie kogoś tam odpowiedniego.

kłak

Postautor: kłak » 3 gru 2020, o 09:35

Jednym z największych kosztów, jakie poniesiemy będą te związane z materiałami budowlanymi. Więc warto porozglądać się , jakie ceny mogą zaoferować nam sprzedawcy. Wielu sprzedawców materiałów budowlanych znajdziemy na portalach ogłoszeniowych Np. Rekin.com :)

Grymaśny

Postautor: Grymaśny » 13 sty 2021, o 00:03

Wiele osób zastanawia się od czego zacząć zakłądanie swojej działalności. Najprościej jest kupić gotową spółkę już zarejestrowaną w KRS i posiadającą numery NIP, REGO i czynny VAT. Ja tak zrobiłem i dzięki temu to prawnicy z Optioffice zajmowali się załatwianiem formalności w urzędach i całą papierologią, a ja tylko zjawiłem się u notariusza, aby wszystko sprawdzić i zrealizować transakcję. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu, w którym to mogłem bardziej skupić się na planowaniu biznesu i tuż po zakupie od razu rozpocząć działanie. Muszę jeszcze wspomnieć, że przy zakupie spółki w Optioffice nie było problemu z wybraniem odpowiedniego kodu PKD, akurat mają szeroki wybór z każdej branży oraz spółka już posiadałą kapitał początkowy. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek to idealny wybór dla wszystkich, którym zalezy na czasie i nie traceniu na darmo energii.

Wróć do „Ogólnie”