Ech te biura nieruchomości :)

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
yogi1

Ech te biura nieruchomości :)

Postautor: yogi1 » 11 paź 2017, o 12:35

Przeglądałem od dłuższego czasu oferty sprzedaży nieruchomości jak to się kształtuje w miasteczku i zauważyłem dziwną zależność .
Pojawiają się oferty sprzedaży prywatne na sprzedaż domu , mieszkania. Po jakimś czasie jak nie schodzi nieruchomość własciciel przekazuje to do biura pośrednictwa nieruchomości, która wystawa tą samą nieruchomość drożej nawet o 40-50%.
Przykładem może być ten dom niedaleko rzeki co był wystawiany za 380tys , a teraz jest za niemal 500tys. Przepłacić 120tysiecy za ten dość stary dom z kiepskim dachem to chyba kiepski interes. To 2 razy lepsza jest ta szeregówka od Sywak Company, bo nówka energooszczędna, z pewnością koszty ogrzewania 2 razy niższe. Jak to ci cwaniacy wyceniają to ja nie wiem, żeby to się nie sprzedało?? :lol:
Mój wniosek z tego jest taki,że nie warto kupować przez pośredników bo przepłacisz i to sporo, albo negocjować trzeba twardo :mrgreen:
Nie wiem po co właściciele co sprzedają korzystają z tego jak są darmowe ogłoszenia na chojnowskich stronach, a przecież mieszkańcy wiedza o nich i z okolicznych miast czyli legnicy i złotoryji. Ryzyka przy transakcji tez nie ma bo sprzedaż przecież jest przez notariusza, a obowiązkiem notariusza jest dbanie o interes obu stron transakcji, notariusz jest bezstronny, jak coś zauważy że jest nie tak to poinformuje stronę. Z płatnością tez nie ma problemów bo teraz głównie przelewem sie to robi więc też nie ma ryzyka :mrgreen:

Kamilo

Re: Ech te biura nieruchomości :)

Postautor: Kamilo » 22 lip 2020, o 16:14

Jeżeli chodzi o sprzedaż nieruchomości, to ja nie miałem z tym problemu. Dzięki usłudze skupu nieruchomości https://kupujemym.pl/ szybko sprzedałem swój dom na którym mi nie zależało. Transakcja skupu odbywa się sprawnie i bezproblemowo, przez co już po krótkim czasie cieszyłem się środkami otrzymanymi z tytułu sprzedaży nieruchomości.

rita32

Postautor: rita32 » 27 wrz 2020, o 09:28

U mnie sprzedaż nieruchomości przyspieszyła wycena rzeczoznawcy. Zatrudniłam do tego eksperta z kancelarii Sipex - o tej https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/. Szybko, rzetelnie i terminowy przygotował operat. Dla mnie była to duża pomoc w określeniu ceny za jaką chcę sprzedaż mieszkanie, no i potencjalni klienci wiedzieli co kupują.

dżasti

Postautor: dżasti » 2 lis 2020, o 06:15

A co możecie mi powiedzieć na temat biura nieruchomości remax-gold.pl ? Generalnie czytałam kilka komentarzy na ich temat i były one oczywiście pozytywne. Zastanawiam się czy faktycznie jest to tak dobra firma i rzeczywiście pomaga efektywnie w znalezieniu dla danego klienta jak najlepszego lokum. Co wy na to?

Gość

Postautor: Gość » 24 lis 2020, o 16:27

Biuro nieruchomości sprzedało mi moje wymarzone mieszkanie i do niego szukam teraz dobrej polisy ubezpieczeniowej, może wiecie gdzie takiej szukać? Koleżanka wysłała mi tą https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci i mówi że ona ma tam wykupione, chwaliła, zależy mi na niedużej składce.

Olegg

Postautor: Olegg » 13 sty 2021, o 00:08

Biura nieruchomości mają czasem ciekawe oferty . Jak już kupi się wymarzone mieszkanie, to warto rozejrzeć się za wymarzonym biurem wirtualnym dla swojej firmy. Tym, którym marzy się własna działalność polecam wirtualne biura w Optioffice. Wirtualne biura to idealne rozwiązanie dla tych, którzy jak ja
świadczą usługi mobilnie i nie potrzebują stacjonarnego miejsca do pracy. Zacząłem korzystać z usług Optioffice.pl Udostępniają wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne w korzystnej cenie, a do tego świadczą pomoc przy zarządzaniu pocztą. Odbierają przesyłki, maile, jak chcę to mi skanują lub odsyłają list z urzędu pod wskazany przeze mnie adres. Do tego mogą mnie umawiać na spotkania z klientami. Otrzymuję u nich dedykowany numer stacjonarny, numer faksu i jeśli jest konieczność to mogę skorzystać z sali konferencyjnej z klimatyzacją , ergonomicznymi meblami i Internetem. Do tego otrzymuję prestiżowy adres, pod którym mogę zarejestrować spółkę i pomagają mi w wypełnianiu dokumentacji i wprowadzaniu zmian do KRS, US i ZUS. Polecam ich, bo ceny mają niskie. W Optioffice organizują też wsparcie prawne i księgowe. Łatwiej jest skupić się na pracy, kiedy profesjonalny zespół dba o resztę zadań w firmie. Ze swej strony polecam

Wróć do „Ogólnie”