Chojnowski ciemnogród

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Kris

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: Kris » 4 cze 2013, o 17:35

yogi1 pisze:Wspaniałe latarnie solarne. Kiedy w końcu pilotazowo zostanie chociaż jedna taka w Chojnowie przetestowana. Moza jakaś uliczka, Proponuję koło stawu zaplanowac na tych domkach nowopowstających. Oswietlenie uliczne bez okablowania
:mrgreen:
http://zielona-planeta.pl/produkty/latarnie


Ze sprawdzonych źródeł wiem, że Yogi sam zajmuje się sprzedażą tych latarni. To jest wystarczający powód, abyśmy takie w Chojnowie postawili. Pofatyguje się nawet na referendum w tej sprawie, jeżeli takie się odbędzie.

yogi1

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: yogi1 » 5 cze 2013, o 11:18

zajmuję się produkcją produkcją Kris :mrgreen:

yogi1

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: yogi1 » 1 kwie 2017, o 21:18

A mnie intryguje ta budowa sieci światłowodwych na bazie oświetlenia ulicznego. Pzygladając się tym nowym oświetleniom ulicznym na ulicach gdzie powstają domki jednorodzinne, gdzie nie ma jeszcze nic oprócz oświetlenia ulicznego i że ludzie korzystają z internetu radiowego , bo jakić twór pseudo samorządowy zapomiał pomyśleć o jednoczesnej budowie z tym oswietleniem kanalizacji technicznej to się niedobrze robi. Przeciez obecne przepisy pozwalają na dużą elastycznośc, ale toporna władza nie przyjmuje tego do wiadomosci :mrgreen:
A od strony finansowej to by mogło wygladać nieżle. Miasto układa kable oświetlenia ulicznego w rurze karbowanej i ta dodatkowa zyła na zasilanie fazą w kablu oświetlenia aby sterować nią niezaleznie. I co mamy wtedy?
Ano kanalizacje na potrzeby telekomunikacji , którą śmiało wykorzystac na kabel telekomunikacyjny i dzierżawić dzierżawić na te PONy co teraz powszechnie są budowane, na ten brakujący monitoring, który, jak zapewnia Janek cacanek , niby jest ale nikt go jak dotąd nie widział i kasa na prąd za oświetlenie jest jak znalazł,, ale gdzie ci radni co w szkołach głównie uczą dzieci,bo sami są jak dzieci i w normalnej firmie by przepadali z powodu syndromu jasia Fasoli ? :lol:
Ach pieniażki kochane pieniążki tylko z wyprzedaży majątki miasta pozyskane są aby nasz Janek by zapamiętany jako święty mikołaj, owszem Mikołaj ale raczej Mikołaj Rozrzutnik, bo po nim następcy nic już nie będą mieć by sprzedać, tylko wyższe podatki nam zostały :lol:

yogi1

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: yogi1 » 2 kwie 2017, o 13:54


annaeko

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: annaeko » 13 lip 2017, o 10:01

Polecam lampy fotowoltaiczne Photinus, są już dostępne w Polsce! http://www.photinus.pl/


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość