Oryginalny pomysł na prezent

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Agnieszka W.

Oryginalny pomysł na prezent

Postautor: Agnieszka W. » 29 cze 2016, o 11:05

Szukając pomysły dla babci znalazłam ciekawą opcję, dla osób które z pewnych względów nie mogą prezentu wręczyć osobiście. Wiem, że moja babcia uwielbia słodkości. Pomyślałam, że super pomysł ale mieszka bardzo daleko a ja nie mogę do niej przyjechać. Znalazłam więc możliwość zamówienia i dostarczenia tortu pod wskazany adres z dostawą do domu na [usunięto reklamę]. Co o tym myślicie?

krysienka

Re: Oryginalny pomysł na prezent

Postautor: krysienka » 7 lip 2016, o 10:50

jelsi babcia lubi slodkoscii moze sobie na nie pozwolic to jestem jak najbardziej za! w koncu cos na oslode zycia by jej sie przydalo. moja niestety nie moze sobie na takie folgowanie pozwolic bo ma cukrzyce, ale w tym roku wyslalam jej poczta gwiazdke z kingdom of universe i bylza chwycona bo fascynuje sie niebem.

Lenka

Postautor: Lenka » 20 lip 2016, o 14:12

Pewnie, dobry pomysł! Ja też mam babcię, która uwielbia słodycze. Cukierki to dla niej najlepszy przysmak, który zawsze poprawia jej humor. Ja zazwyczaj kupuje jej ulubione cukierki - Jogusie - takie jogurtowo-owocowe, z Fabryki Cukierków "Pszczółka". Można kupić na wagę! Pakuje w przezroczytą folię i zawiązuje kokardkę:) Zawsze jest bardzo zadowolona :)

karol

Postautor: karol » 13 paź 2016, o 15:26

krysienka ja tez kupilem w tym roku gwiazde w kingdom of universe ale mojej dziewczynie i byla zachwycona ze cos tak cudnego dostala na nasza pierwsza rocznice <3

roslinomaniaczka

Postautor: roslinomaniaczka » 14 mar 2017, o 22:06

Ja tam jestem miłośniczką roślin i ekologii, staram się też zarażać tym innych dlatego na prezent daję roślinki :D to http://roslinyegzotyczne.pl/ mój ulubiony sklep polecam :)

marekkk

Postautor: marekkk » 7 kwie 2017, o 16:52

W ubiegłym roku zamówiłem prezent w postaci karykaturki u Chojnowskiego karykaturzysty Pana Wierzbickiego. Muszę powiedzieć, że prezent w postaci karykaturki zrobił prawdziwą furorę wśród prezentów, a obdarowany stwierdził, że to najlepszy prezent jaki otrzymał z okazji urodzin. W związku z tym zapraszam do odwiedzenia strony z karykaturami Pana Wierzbickiego na Facebooku. https://www.facebook.com/KarykaturyNaZa ... page_panel Może Wam też się uda zrobić komuś nietuzinkowy prezent.

Ulerka

Postautor: Ulerka » 28 kwie 2017, o 17:52

No ja mam tylko jedna babcię, która w tym roku dostała ode mnie i brata zegarek. Babcia sama kiedyś mówiła , że podobają jej się takie zegarki damskie bisset na e-watches.pl bo jej pokazywała pielęgniarka, która do niej przychodzi na wizyty :) Mina i zadowolenia babci z prezentu bezcenne :D

Jaskierka

Postautor: Jaskierka » 28 sie 2017, o 10:16

Myślę, że perfumy będą dobrym i neutralnym rozwiązaniem. Bardzo fajne są te francuskie - http://tagomago.pl/producent/593/l'artisan-parfumeur/ . Nie znam kobiety, której nieprzypadły one do gustu

Wróć do „Ogólnie”