MEBLE NA WYMIAR

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
stefan

MEBLE NA WYMIAR

Postautor: stefan » 26 sie 2016, o 21:54

Chciałbym poprosić o pomoc. W związku z tym, że jestem na etapie urządzania mieszkania proszę o polecenie lub ostrzeżenie przed firmami. Chciałbym zamówić meble na wymiar do kuchni i do sypialni. Napiszcie swoje ewentualne doświadczenia z firmami działającymi na terenie Chojnowa czy Legnicy. Z których usług można skorzystać a które lepiej unikać? Nie chciałbym się naciąć na jakiś niesolidnych fachowców czy i niedotrzymujących terminów. Chodzi mi o firmę solidną i szybką w realizacji zamówienia. Z góry dziękuję za pomoc.

były klient

Re: MEBLE NA WYMIAR

Postautor: były klient » 30 sie 2016, o 22:36

Radziłbym się mocno zastanowić przed zamówieniem mebli na wymiar na ul. Zielonej za myjnią samochodową. Właściciel WYJĄTKOWO niesłowny i zastanawiam się, czy kiedykolwiek zrobili komukolwiek meble w terminie. Montaż mebli ciągnie się tygodniami zamiast jeden dzień!

zainteresowany

Postautor: zainteresowany » 31 sie 2016, o 19:11

W tej branży to chyba nie ma normalności. Nie słyszałem o żadnej firmie, która zrobiła wszystko na czas.
My zamówiliśmy kuchnię w BASTER z Legnicy - załamanie. Czkaliśmy 3 miesiące na meble. Okazało się że tego nie ma, tamtego nie dowieźli i tak dalej. Przy montażu uszkodzili szufladę - czekaliśmy miesiąc na nową. Na końcu zabrakło uchwytów i znowu czekanie. Pół roku i było zrobione. Nikt ze znajomych nie polecał firmy, która u niego robiła. Ja tez nie polecam BASTERA.

chojno wianin

Postautor: chojno wianin » 25 wrz 2016, o 23:44

Ja nie polecam mebli na wymiar z ulicy Zielonej! Uważajcie bo właściciel wyjątkowo nie słowny i nie solidny. A na meble będziecie czekali miesiącami. A jak już zaczną je montować to zawsze coś stoi na przeszkodzie aby to dokończyć i tak w kółko. Spotkałem ostatnio znajomego w kancelarii prawnej w Legnicy, który powiedział mi własnie, że przymierza się do wytoczenia procesu cywilnego za niedotrzymanie umowy i przeciąganie montażu przez wiele tygodni. I zgadnijcie o jaką chojnowską firmę chodzi? HAHAHAHAHA! Znam gościa i wiem, że jak już coś zaczyna to doprowadza do końca. A na dodatek kancelaria w której się spotkaliśmy specjalizuje się w procesach konsumenckich i z tego co wiem to jeszcze nie przegrali sprawy, a odszkodowania często przekraczają wartość zamówienia kilkukrotnie, więc "życzę powodzenia niesolidnej firmie" jeżeli dojdzie do procesu. Jak będę wiedział coś więcej to o tym napiszę. Będę z osobiście czekał z niecierpliwością na wynik sprawy bo może to zmobilizuje innych poszkodowanych na wkroczenie na drogę prawną.

loa231

Postautor: loa231 » 18 maja 2017, o 12:10

Dużo rozmiarów zlewozmywaków można znaleźć tutaj https://primagran.pl/ Bardzo pomocne przy meblach na wymiar.

Wróć do „Ogólnie”