Kilka gorzkich słów o restauracji Pod Jeleniem

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
yogi1

Kilka gorzkich słów o restauracji Pod Jeleniem

Postautor: yogi1 » 29 lip 2017, o 19:04

miało być lepiej ale wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego w szczeólności gdy pomysłodawca jest per Członka :lol:
Pod Jeleniem to nazwa własna dla tamtej knajpy do tej napewno nie pasuje ,ale per ... nie rozumie tego
Już lepiej żeby to się nazywało "Pod osłem " albo najlepiej "Dla osłów" bo knajpa naprawda kiepska
Brak jej atmosfery i wewnątrz i zewnątrz
Moze wypunktuje te wady:
Po 1 te parasoli na zewnątrz co to jest? Spięta jakimiś łancuchami jak na jakiejś wsi , no chamsko to wyglada że szok , ludzie popiją sobie i co maja sie przewracać? To trzeba zrobić podest drewniany przykręcić ławki do tego i jakoś bedzie to wyglądać ogrodzić płotkiem, żeby przytulnie było, postawić kwiatek, palmę jakoś itd to wtedy by coś z tego było/ To ma być ogródek piwny a nie na bruku jak dla bydła :lol: może odrazu podajcie piwo na ziemi w misce żeby klienci sobie chlipali na czworaka :lol:
Po 2
Wnętrze ponure nie ma gustu , nei wiem bo po prostu nie pasuje ten lokal pod jeleniem tylko wydaje mi sie bardziej styl nowoczesny czyli znowu gesler trzeba zaprosić :lol:
Po3 kiepskie zaopatrzenie, czasami brak piwa, z beczki, jeden gatunek tam mają to jakieś nieporozumienie. To trzeba ciekawe gatunki sprowadzać na zamówiene i nawet z Czech zeby zachecić do picia i zrobi się może ruch.
Trzeba naprawdę nie mieć gusstu żeby do tej knajpy wpadać :lol:

ri-pii

Re: Kilka gorzkich słów o restauracji Pod Jeleniem

Postautor: ri-pii » 3 sie 2017, o 19:15

To jest restauracja raczej na i dla jeleni a nie Pod Jeleniem

Wróć do „Ogólnie”