UWAGA CHOJNOWSKI PIRAT!!!!

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
inicjatywa_obyw

UWAGA CHOJNOWSKI PIRAT!!!!

Postautor: inicjatywa_obyw » 19 sie 2017, o 14:23

W związku z tym że w miasteczku szerzy się piractwo drogowe, a burmistrz i samorząd udaje że nic się nie dzieje
postanowiłem założyć wątek w którym będę ja i mam nadzieję inni mieszkańcy wymieniać piratów którzy stwarzają duże zagrożenie w naszym miasteczku. Niech nikt nie bredzi z samorzadowców że u nas jest monitoring bo go nie ma.

1. Dzisiaj 19-08-2017 około 14,45 jakiś gnojek dryftuje na samym rynku , tracąc kontrolę nad autem. Przestraszył mieszkańców którzy omal w panikę nie wpadli , nie wiadomo było czy uciekać czy stać.
Nr rej auta DLE 19461 - ciemny czarny lub granatowy Peugeot 206. Policę prosze żeby się tym typem szczególnie zainteresowała, auta wygląda na nie do końca sprawne, proszę żadnej taryfy ulgowej dla tego gościa nie stosować w wypisywaniu mandatu, max ile taryfikator daje , niech tego szaleńca lepiej nie stać na prowadzenie auta niż ma kogoś zabić.
Zapewniam że będą kolejne numery bo niemal codziennie widzę jakiegoś szaleńca co celowo jedzie ponad 80 km/h bo mu się spieszy, świadom że burmistrz nic nie chce z tym zrobić, żadnego monitoringu w miasteczku nie ma i nie było, taka jest prawda

Wróć do „Ogólnie”