Skuteczna reklama dla nowej firmy

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Agatula98

Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Agatula98 » 27 sie 2016, o 16:39

Mam od niedawna salon fryzjerski zastanawiam się jak go zareklamować. Czy od razu w internecie czy skorzystać z reklamy lokalnej na przykład szyldu przy drodze, ulotek reklamowych. Ciekawa ofertę ma firma [usunięto reklamę]. Tylko za bardzo nie wiem na jaką formę reklamy zdecydować się w mojej branży. Może mi coś doradzicie?

Natalia89

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Natalia89 » 29 lis 2016, o 11:04

Ja myślę, że reklama lokalna jak najbardziej. Jeśli myślisz o reklamie w internecie a się na tym nie znasz to najlepiej udać się do jakiejś sprawdzonej firmy. Z tego co się orientuję jedną ze skutecznych form reklamy z internecie jest Facebook oraz wyszukiwarka Google. Ale o tym poczytasz więcej na tej stronie [usunięto reklamę]. Co do firmy, napisz do kilku i wybierz jakąś atrakcyjną ofertę.

jecka

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: jecka » 19 paź 2017, o 11:43

Najlepiej sprawdza się promocja firmy w sieci. W ten sposób można dotrzeć do potencjalnych klientów. trzeba tylko być aktywnym w sieci. Oczywiście ja nie byłam w stanie nad tym wszystkim zapanować, więc kampanie reklamową zostawiłam profesjonalnej agencji marketingowej Nakatomi. Ta współpraca jest dla mnie bardzo owocna.

Wróć do „Ogólnie”