MEBLE NA WYMIAR

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
stefan

MEBLE NA WYMIAR

Postautor: stefan » 26 sie 2016, o 21:54

Chciałbym poprosić o pomoc. W związku z tym, że jestem na etapie urządzania mieszkania proszę o polecenie lub ostrzeżenie przed firmami. Chciałbym zamówić meble na wymiar do kuchni i do sypialni. Napiszcie swoje ewentualne doświadczenia z firmami działającymi na terenie Chojnowa czy Legnicy. Z których usług można skorzystać a które lepiej unikać? Nie chciałbym się naciąć na jakiś niesolidnych fachowców czy i niedotrzymujących terminów. Chodzi mi o firmę solidną i szybką w realizacji zamówienia. Z góry dziękuję za pomoc.

były klient

Re: MEBLE NA WYMIAR

Postautor: były klient » 30 sie 2016, o 22:36

Radziłbym się mocno zastanowić przed zamówieniem mebli na wymiar na ul. Zielonej za myjnią samochodową. Właściciel WYJĄTKOWO niesłowny i zastanawiam się, czy kiedykolwiek zrobili komukolwiek meble w terminie. Montaż mebli ciągnie się tygodniami zamiast jeden dzień!

zainteresowany

Postautor: zainteresowany » 31 sie 2016, o 19:11

W tej branży to chyba nie ma normalności. Nie słyszałem o żadnej firmie, która zrobiła wszystko na czas.
My zamówiliśmy kuchnię w BASTER z Legnicy - załamanie. Czkaliśmy 3 miesiące na meble. Okazało się że tego nie ma, tamtego nie dowieźli i tak dalej. Przy montażu uszkodzili szufladę - czekaliśmy miesiąc na nową. Na końcu zabrakło uchwytów i znowu czekanie. Pół roku i było zrobione. Nikt ze znajomych nie polecał firmy, która u niego robiła. Ja tez nie polecam BASTERA.

chojno wianin

Postautor: chojno wianin » 25 wrz 2016, o 23:44

Ja nie polecam mebli na wymiar z ulicy Zielonej! Uważajcie bo właściciel wyjątkowo nie słowny i nie solidny. A na meble będziecie czekali miesiącami. A jak już zaczną je montować to zawsze coś stoi na przeszkodzie aby to dokończyć i tak w kółko. Spotkałem ostatnio znajomego w kancelarii prawnej w Legnicy, który powiedział mi własnie, że przymierza się do wytoczenia procesu cywilnego za niedotrzymanie umowy i przeciąganie montażu przez wiele tygodni. I zgadnijcie o jaką chojnowską firmę chodzi? HAHAHAHAHA! Znam gościa i wiem, że jak już coś zaczyna to doprowadza do końca. A na dodatek kancelaria w której się spotkaliśmy specjalizuje się w procesach konsumenckich i z tego co wiem to jeszcze nie przegrali sprawy, a odszkodowania często przekraczają wartość zamówienia kilkukrotnie, więc "życzę powodzenia niesolidnej firmie" jeżeli dojdzie do procesu. Jak będę wiedział coś więcej to o tym napiszę. Będę z osobiście czekał z niecierpliwością na wynik sprawy bo może to zmobilizuje innych poszkodowanych na wkroczenie na drogę prawną.

KamilSz

Postautor: KamilSz » 18 lis 2017, o 21:04

Nie wiem, czy jest sens przepłącać za meble na wymiar, skoro w sklepach jest tak ogromny wybór gotowych mebli? Jest z czego wybierać. Wystarczy zajrzeć do: [url]usunięto reklamę[/url] żeby znaleźć piękne, nowoczesne meble do salonu. Są wygodne i funkcjonalne. A do tego tanie.

Gość

Postautor: Gość » 24 lis 2017, o 15:36

KamilSz pisze:Nie wiem, czy jest sens przepłącać za meble na wymiar, skoro w sklepach jest tak ogromny wybór gotowych mebli? Jest z czego wybierać. Wystarczy zajrzeć do: [url]usunięto reklamę[/url] żeby znaleźć piękne, nowoczesne meble do salonu. Są wygodne i funkcjonalne. A do tego tanie.

Masz rację, ale co masz zrobić jak masz np. kuchnię bardzo nie ustawną. Np. masz trzy wyjścia oraz czwarte okno. Na każdej ścianie "cuś"? Wtedy tylko na wymiar. Warunek, że trafisz na uczciwego i sumiennego wykonawcę. W przypadku Chojnowa jest to nadzwyczaj trudne!!! Osobiście nie polecam pana z ul. Zielonej. Współpraca z tym panem to jedna wielka katorga i walka z czasem. A z tego co wiem od innych zwodzonych to czasem ten "czas" trwa kilka ładnych miesięcy!!! No chyba, że ktoś chce mieć montaż mebli przez kilka miesięcy! :evil:

Wróć do „Ogólnie”