Skuteczna reklama dla nowej firmy

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Agatula98

Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Agatula98 » 27 sie 2016, o 16:39

Mam od niedawna salon fryzjerski zastanawiam się jak go zareklamować. Czy od razu w internecie czy skorzystać z reklamy lokalnej na przykład szyldu przy drodze, ulotek reklamowych. Ciekawa ofertę ma firma [usunięto reklamę]. Tylko za bardzo nie wiem na jaką formę reklamy zdecydować się w mojej branży. Może mi coś doradzicie?

Natalia89

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Natalia89 » 29 lis 2016, o 11:04

Ja myślę, że reklama lokalna jak najbardziej. Jeśli myślisz o reklamie w internecie a się na tym nie znasz to najlepiej udać się do jakiejś sprawdzonej firmy. Z tego co się orientuję jedną ze skutecznych form reklamy z internecie jest Facebook oraz wyszukiwarka Google. Ale o tym poczytasz więcej na tej stronie [usunięto reklamę]. Co do firmy, napisz do kilku i wybierz jakąś atrakcyjną ofertę.

jecka

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: jecka » 19 paź 2017, o 11:43

Najlepiej sprawdza się promocja firmy w sieci. W ten sposób można dotrzeć do potencjalnych klientów. trzeba tylko być aktywnym w sieci. Oczywiście ja nie byłam w stanie nad tym wszystkim zapanować, więc kampanie reklamową zostawiłam profesjonalnej agencji marketingowej Nakatomi. Ta współpraca jest dla mnie bardzo owocna.

Ala312

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Ala312 » 28 lis 2017, o 16:56

Teraz możliwości reklamowych jest bardzo dużo w zależności od tego co nam pasuje. Może to być bilbord na mieście, ulotki czy też oklejanie samochodów. Ten ostatni sposób wydaje mi się być bardzo ciekawy, bo wystarczy okleić samochód jakąś chwytliwą reklamą i po prostu użytkować normalnie samochód. Ludziom taka reklama z pewnością rzuci się w oczy i ją zapamiętają.

sebcio

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: sebcio » 17 gru 2017, o 23:16

Ja np promuje swoją firmę za pomocą kalendarzy, które kupuje tutaj http://drukpolska.pl

Kaśkakk

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Kaśkakk » 24 cze 2018, o 14:49

W takim przypadku reklama,która będzie korzystna to reklama w internecie. Jako nowa firma nie pojęcia o brażny dlatego radzę skontaktować się z firmą,która się na tym zna. Ja mam bardzo dobre wspomnienia z adwords wrocław. To oni pomogli mi zaistnieć

marlena1988

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: marlena1988 » 21 lip 2018, o 12:49

Skuteczne jest pozycjonowanie stron, w ten sposób można dotrzeć do większej grupy klientów, także warto. Oczywiście efektów nie zobaczymy od razu trzeba trochę poczekać na to, aby strona się wypozycjonowała. Trzeba inwestować w różne formy reklamy, w ten sposób jest większa szansa, że zdobędziemy nowych klientów. Bardzo fajną opcją jest również content marketing.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości