WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE W CHOJNOWIE

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
KRIS

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE W CHOJNOWIE

Postautor: KRIS » 9 kwie 2018, o 08:15

Mam prośbę - czy możecie mi pomóc w znalezieniu odpowiedniego zarządcy wspólnoty mieszkaniowej? Poszukuję dobrego, uczciwego i pracowitego administratora na terenie Chojnowa. Mam już dość swojego który z byle głupotą zgłoszoną przez lokatorów ociąga się tygodniami, a jak się zadzwoni z pytaniem co w sprawie zostało zrobione to oczywiście wszyscy winni opóźnienia, ale nie administrator. Czy możecie mi jakiegoś polecić?

Gość

Re: WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE W CHOJNOWIE

Postautor: Gość » 9 kwie 2018, o 17:23

Tak mogę polecić. Możesz robić to sam w wolnej chwili

zainteresowany

Re: WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE W CHOJNOWIE

Postautor: zainteresowany » 9 kwie 2018, o 18:45

Zróbcie zebranie i uchwałę, że rezygnujecie z usług obecnego zarządcy i dostarczcie mu to.
Jeśli nie zareaguje pozytywnie rozpocznijcie poszukiwania nowego zarządcy od ogłoszenia, że poszukujecie albo złóżcie w kilku miejscach oferty. Na pewno odzew będzie duży - ale zażądajcie rekomendacji.
Porządny zarządca to na razie rzadkość, ale trzeba twardo od nich wymagać.

Wróć do „Ogólnie”