Można złapać gościa co rozwala lusterka aut w chojnowie

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
obw

Można złapać gościa co rozwala lusterka aut w chojnowie

Postautor: obw » 8 kwie 2018, o 09:01

W końcu jest szansa aby go złapać. Na ul. Małachowskiego wczoraj tj 07.04.2018, ten sam gosciu rozwalił znowu lusterko w białym fiacie dostawczym. niestety miał pecha monitoring kina jest tam zainstalowany 2 kamery . Policja powinna zabezpieczyć nagranie. dorwać gościa i obciążyć go zniszczeniem wszystkich lusterek w mieście . A sporo tego już jest na samej ulicy małachowskiego zniszczył ich aż 4 .

rozczarowany donosem

Re: Można złapać gościa co rozwala lusterka aut w chojnowie

Postautor: rozczarowany donosem » 13 kwie 2018, o 19:30

Warunek jest jeden, że policja wie o tych zniszczeniach. Bo może się okazać, że zamiast zadzwonić na policję i ich powiadomić o wspomnianym fakcie to wolisz rozpisywać się na tym forum. Policja Chojnowska jak nie będzie miała konkretnej informacji to nie ruszy palcem gdyż nie zatrudniają z tego co wiem w Chojnowie wróżki, która by im powiedziała, że na ul. Małachowskiego debil połamał kolejne lusterka samochodowe!!!


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość