WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
EMERYT

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Postautor: EMERYT » 9 paź 2018, o 19:58

Wyborczy wyścig do koryta wchodzi na ostatnią prostą. W internecie można wyczytać, że ktoś nie wytrzymał i zniszczył banery PiS-owskich kandydatów a mnie zastanawia jedna rzecz. Jak to jest że pod przykrywką rozmów z Chojnowianami robi się propagandę wyborczą na długo przed oficjalnym startem kampanii wyborczej. Czy aby to nie powinno być ścigane przez komisję wyborczą? Nie znam się zbytnio na tym ale to ciekawe. Przy okazji dowiedziałem się jak panowie z partii rządzącej obrzucają się błotem choć startują z jednego komitetu. Już czekam na efekt tego pojedynku. Choć wolałbym aby mnie reprezentował w powiecie ktoś poważny a nie "duże dzieci". Ale cóż jakie czasy tacy reprezentanci! Wiele lat zawodowo byłem związany z Chojnowem i przez wiele lat obserwowałem elitę polityczną miasta obecnie wolałbym aby to nie politycy nami rządzili więc osobiście nie oddam głosu na żadny PiS, PSL czy SLD.

Gość

Re: WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Postautor: Gość » 9 paź 2018, o 20:49

Mam nadzieję, że na PSL nikt nie zagłosuje bo to chyba ta partia obsadziła obecnie najważniejsze stanowiska w strukturach powiatowych swoimi rodzinami.

yolo

Postautor: yolo » 10 paź 2018, o 19:40

Dwóch się bije trzeci korzysta

wyborca

Postautor: wyborca » 13 paź 2018, o 12:28

W dzisiejszą sobotę byłem świadkiem cyrku wyborczego panów Gabskiego i Grabka. Powiem więcej, że to nie był cyrk! To był "CYRK WIELKI" pod dyrekcją PiS-u. Panowie przechodzili samych siebie i to z rodzinami. Byłem świadkiem jak mamusia kandydata Gabskiego prawie płakała zadając pytanie sama sobie - "co ci ludzie chcą od Grzesia, że tak go atakują ?!" Pani Gabska, niestety tak wygląda polityka. Pani plącze z rozpaczy, że ludzie tak atakują synka. ( i jako matce szczerze pani współczuję) A ludzie płaczą ze śmiechu, że synek dla zdobycia mandatu radnego mija się z prawdą ( aby nie powiedzieć kłamie) w ulotkach wyborczych chwaląc się działaniami, które nie miały miejsca. Choćby rzekoma obrona Chojnowskiego LO przed zakusami likwidacji. O przypisywaniu sobie wpływu na remont szkolnej kuchni nie wspomnę. Wystarczy poczytać niektóre wpisy uczniów Powiatowego Zespołu Szkół, którzy piszą wprost, że nie dość, że pani syn nie miał nic wspólnego z remontem kuchni to jeszcze bardzo negatywnie się wypowiadał w ogóle na temat szkoły. A może skoro syn tak bardzo się udziela w parafii i w rzeczywistości na ulotkach wyborczych chwali się tymi osiągnięciami, które w zasadzie nie mają nic wspólnego z pracą radnego powiatowego to może Grzegorz powinien zostać burmistrzem Chojnowa a możne nawet proboszczem, skoro tak prawdę mówiąc swoimi działaniami wchodzi w kompetencję burmistrza i proboszcza. O niegrzecznym (delikatnie mówiąc) stosunku do osób będących w wieku swoich rodziców nie wspomnę.

Alicja

Postautor: Alicja » 18 paź 2018, o 20:18

Najlepsze jak Pan Gapski wciska kit starszym mieszkańcom naszego miasta ze PIS finansuje rocznie nasze szkoły 3 mln dla każdej chojnowskiej placówki :-) :-) :-) co Pan zrobił dla Chojnowa?? Znałam brata Pana Gapskiego i szkoda że jemu rodzina nie pomogła w tych strasznych chwilach. Poza tym Grzesiu znam Cię ze szkoły i jesteś lizus od wielu lat

obywatel

Postautor: obywatel » 25 paź 2018, o 18:13

Teraz wyszło szydło z worka! Panu Gapskiemu nie chodziło o dobro powiatu i Chojnowian a jedynie o władzę!!! Słyszy się jak to Pan Gapski domaga się władzy dla swego ugrupowania i siebie. Panie Gapski nawet jeżeli już to nie ewentualnie Pan powinien zostać starostą a Grabek, dzięki któremu jesteś pan wśród radnych bo to Grabek pociągnął swoim wynikiem Ciebie za sobą. Więc nie opowiadaj głupot! Jeżeli Pan myśli, że zostanie starostą to ma pan mniej rozsądku niż przedszkolak. Bo na jego poziomie się pAN zatrzymałeś! I taka jest prawda o wielkości Grzesia z PiS=u!

Wróć do „Ogólnie”