Multimedia Polska jest niucziwym operatorem

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
oburzony

Multimedia Polska jest niucziwym operatorem

Postautor: oburzony » 19 lis 2014, o 14:56

Uwaga na tą firmę bo oszukuja.
Proceder wygląda tak ze tuż przed wygaśnieciem umowy dzwonią o przedłużenie, potem przy okazji coś wciskaja jak usługę multisaver i radiowy internet niby w tej samej cenie.
Potem przychodzi umowa klient ppodpisuje syzbko umowę, zm yslą ze może zrezygnować po 10 dniach jakby co, to potem okazuje się że wumowie jest taki zapis w paragrafie 6:
" Z zastrzeżeniem ust. 2 Abonentowi będącemu konsumentem w rozumieniu odrebnych przepisów przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Abonenckiej w terminie 10 dni od dnia jej zawarcia (tj. rozmowy telefonicznej ), poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie . do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oswiadczenia przed jego upływem."
To jest zapis niezgodny z prawem to tak jakby klient zamówił ten produkt przez internet a ten sklep liczyłby sobie termin 10 dni od daty zamówienia towaru anie jego otrzymania
Ostrzegam przed braniem usługi z tej firmy zapisy te sa krzywdzące, nie przedłużajcie umów przez telefon .
w żadnym wypadku nie zgadzajcie się na promocje w stylu mutisaver, mobilNET jeśli to wam nie potrzebne, to jest próba obciążenia dodatkowymi opłatami klienta, również usługa radiowego internetu to fikcja , przez telefon przedstawiciel wciska kit że to jest darmowe a w umowie potem pisze jak się dokładnie przestudiuje że usługa jest płatana i wysokość zależy od ilości transferu danych .
Oszukani klienci powinni złożyć skargę do UOKIK o naruszeniu zbiorowych interesów konsumenckich i z pewności zostanie ukarana, bo już jedna firma co łaziła i podawała lewe umowy po chojnowie została ukarana.
Nie dajcie sobie wciskać, uważać na tą firmę bo co kilka lat tak robi wała z klientów szczególnie tych co przedłużają umowę z co roku , i w ten sposób w perfidny sposób usypiaja jego czujność. Najlepiej jest rezygnować z umowy i tak potem przybiega przedstawiciel i nakłaniała klienta.
Tutaj jest info jak składac skargę. Klienci którzy mają w umowach ten niedozwolony zapis prosze składać skargi
http://www.uokik.gov.pl/faq_zagadnienia ... hp#faq1197

Tobi

Re: Multimedia Polska jest niucziwym operatorem

Postautor: Tobi » 20 lis 2014, o 14:02

Ja nie miałem żadnych problemów z wypowiedzeniem multisavera. Każdy operator dorzuca takie dodatki do umów promocyjnych, jak nie program antywirusowo, to jakieś kanały gratis, i w zasadzie nie ma opcji nie zgodzenia się na nie, jeśli się chce skorzystać z promocji, a te są bardzo opłacalne. Ja po prostu od razu zgłosiłem chęć rezygnacji z tych dodatków i potem w ogóle się tym nie przejmowałem i nikt mi nie robił problemów. Co do radia, to nie bardzo wiem, o czym mówisz. Chodzi o WiFi? Bo jeśli tak to nie ma tam żadnych limitów transferu, ani dodatkowej opłaty (ok, niech będzie, 1 zł). Ja mam jeszcze internet mobilny i tu już jest normalne, że płaci się w zależności od wybranego limitu transferu, podobnie jest u operatorów komórkowych. Ale mi wygodnie mieć oba internetu od jednego dostawcy, a znajdź mi proszę takiego w okolicy...

...

Postautor: ... » 20 lis 2014, o 14:41

O internet mobilny chodzi. wciskają go jako niby tam darmowy , tak przedstawiciel laweruje zeby wyszło że za darmo. Potem dostajesz umowę i okazuje isę że nie bo się płaci w zalęznosci od transferu. Dupek zapomniał oczywiście wspomnieć o tym.. Teraz multimedia ise wycwaniło dają umowy tym co dostarczaja przesyłki. gościu oczywiście mało winny, bo dostarcza jakąs przesyłkę przy okazji kaza coś podpisać papiery umowy. po przeczytaniu dokładnym umowy odrazu zostało zgłosozne że rezygnacja, to odpowiedzieli że sprawdza nagrania skur...syny, A po ch.. sprawdzaja nagrania jak klient ma prawo rezygnacji w ciągu 10 dni. Od dostarczenia usługi a nie jak sobie wymyślili że od rozmowy telefonicznej. Specjalnie poczekali 10 dni aby podesłac umowę i powiedzieć o 10 dni minęło bujaj się frajerze kliencie. Nie wiercie tej firmie , umowa ma zapisy niezgodne zp rawem, nie przedłużajcie umów. Bo was dalej będa doić. co roku podwyżki o parę złoty, a patrze nowy klienci mają za te usługi o kilkanaście złoty taniej często i w wiecej programów. Ta firma jest g warta. Włąsniestracili kilku klientów stałych co mieli od 5 lat bo rezygnuje ja i nieługo zrezygnuje z rodizny kilku i znajomych . wspaniały interes zrobili sk..syny

kopi

Postautor: kopi » 21 lis 2014, o 10:05

Przesadzasz, każdy operator stara się coś dorzucić. Trzeba po prostu dokładnie czytać co się podpisuje i jak ma się wątpliwości to nie podpisywać i tyle.

yogi1

Postautor: yogi1 » 21 lis 2014, o 10:23

kopi tak tylko kazdy klient domniemywa że ma te 10 dni na możliwośc rezygnacji, ale te cwaniaczki w umowe mają niedozwolony zapis, że 10 dni liczą się od rozmowy telefonicznej, a nie od dostarczenia usługi/produktu. To zwykli oszuści, za to powinien być kryminał, bo ktoś za tym oszustwem stoi jakiś człowiek i niech będzie przeklęty, niech spadną na tego oszustwa i jego rodzinę takie nieszczęścia żeby popamietał. To jedyne co dzisiaj ludzie skrzywdzeni mogą zrobić
A wiec bądź przeklęty domokrążco naciagaczu , jutro stracisz prace, pojutrze złamiesz nogę, za tydzień zdechnie ci pies, za za miesiąc odejdzie od ciebie żona, za rok zaćpasz się na śmierć i zjedzą cię robaki . Jusz ktoś zrobił ci laleczkę vodoo i wbija szpileczki :lol:

Tobi

Postautor: Tobi » 21 lis 2014, o 14:32

Sądzę, że jednak powodem jest tutaj niedosłuchanie, co mówił przedstawiciel. Wystarczy sprawdzić na stronie, że internet mobilny nie jest darmowy. Jak ja zamawiałem usługi wszystko zostało mi przedstawione tak, jak dostałem. Ale trzeba też czytać umowy, to jest umiejętność, która przydaje się w różnych dziedzinach życia. Nie ma potem rozczarowań. Konsument ma prawo wypowiedzenia umowy/zwrotu towaru 10 dni od jego otrzymania. Tak stanowi prawo i żadna firma nie może tego ustanowić inaczej. Znajomość prawa, to kolejna przydatna w życiu kompetencja :)

taaa

Postautor: taaa » 21 lis 2014, o 15:45

to zajrzyj w umowę Multimedia że jest napisane że od rozmowy telefonicznej licza. własnie szykuje pisemko do UOKIK nie wykpią sie od kary za naruszenie zbiorwych intersów konsumenckich. Nazywajmy po imieniu oszustwo to oszustwo. A to co przez telefon gadał to po h... j coś wciska bez przedstawienia umowy pie,,przony socjotechnik. Zawsz sie tak tłumaczą cholera rudno i powiedzieć wprost że ogranicozny transfer że bz tego taniej, on wprost gadął ze tyle samo bedzie kosztowac pakiet z tym czy bez tego, udając że chodzi o umowę a majac na mysli co innego. Cui przedstawiciele to najbardziej niuczciwe zawody niedbają o stałych klientów. Zresztą Multimedia polska to przegrana firma, ma ich ktoś kupić, w cenie ich usług cyfrowy Polsat smart dom oferuje znacznie wiecej. tylko frajerzy jeszcze korzystają z usług Multimefia Polska.

Piotr

Postautor: Piotr » 29 lis 2018, o 11:22

Człowiek wpłaca wysyła fax twierdzą że fax jest zakazany pieniądze księga się 48 godzin A tu wiecznie problem i ak ludzie mają załatwiać sprawy koszmar co się dzieje

Wróć do „Ogólnie”