Porozmawiajmy o nieuczciwych stacjach diagnostycznych ;]

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
yogi1

Porozmawiajmy o nieuczciwych stacjach diagnostycznych ;]

Postautor: yogi1 » 3 wrz 2016, o 17:05

Proponuje zrobić mały ranking oceniający stacje kontroli i naprawy pojazdów w naszym miasteczku. Dochodzą mnie słuchy że punkt na lubinskiej tuż przy torach , cieszy się bardzo niechlubną sławą . Relacje przerażające aż dziwi mnie że nikt nie powiadomił prokuraturę :lol:
W sumie to świadczy o braku wiedzy poszkodowanych, ze mają takie prawo
A co z innymi stacjami , ma ktoś jakiś cynk, które są dobre ?

zaciekawiony

Re: Porozmawiajmy o nieuczciwych stacjach diagnostycznych ;]

Postautor: zaciekawiony » 9 wrz 2016, o 09:53

yogi1 pisze:Proponuje zrobić mały ranking oceniający stacje kontroli i naprawy pojazdów w naszym miasteczku. Dochodzą mnie słuchy że punkt na lubinskiej tuż przy torach , cieszy się bardzo niechlubną sławą . Relacje przerażające aż dziwi mnie że nikt nie powiadomił prokuraturę :lol:
W sumie to świadczy o braku wiedzy poszkodowanych, ze mają takie prawo
A co z innymi stacjami , ma ktoś jakiś cynk, które są dobre ?

A może byś tak nieco więcej szczegółów podał, jakie to relacje i czego dotyczą skoro Ciebie przeraziły? Na czym polegają te wszystkie nieprawidłowości?

yogi1

Postautor: yogi1 » 11 wrz 2016, o 09:16

A znajomy mechanik posłał żonę na przegląd z autem i ten jej w stacji zalecił wymianę nowych części które niedawno były wymieniane w aucie. :lol:

Gość

Postautor: Gość » 9 sie 2019, o 08:45

Nie spotkałem się z takimi akcjami xD
Mam swojego zaufanego mechanika z Krakowa, rejon podgórza, nie pamiętam dokładnie ulicy, zawsze trafiam z pamięci :)
Za to słyszałem, że znajomym raz policzyli za wymianę części, których nie ruszyli.

Wróć do „Ogólnie”