Skuteczna reklama dla nowej firmy

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Sinistro

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Sinistro » 11 wrz 2019, o 07:48

Dobrze jest na pewno załozyc włąsną stronę www oraz pozycjonować ją w sieci. Oprócz strony firmowej warto również zastanowić się nad promocją w social mediach. To obecnie miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, więc warto wprowadzić swój biznes również na tę płaszczyznę, pełną potencjalnych klientów.

Kilka podpowiedzi znajdziecie tutaj:
https://glos24.pl/glos24/wiecej-na-glos ... ie-on-line

Jeśli nie macie w tym wiedzy to nie warto zabierać się za reklamowanie samodzielnie bo można narobić sobie wiecej wad niż zalet takiego reklamowania.

reflect

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: reflect » 23 wrz 2019, o 17:23

Internet to najlepsze rozwiązanie dla nowej firmy. Strona www oraz SEO, ale cena, to zależy od fraz. Warto również działać w mediach społecznościowych. W przypadku biznesu lokalnego możesz również zamówić ulotki. Możesz je zamówić w drukarniach reklamowych np. https://www.diamond-druk.pl Z reguły masz od razu podane ceny przy danej wielkości zamówienia.

rossi

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: rossi » 14 paź 2019, o 18:21

Widzę, że macie tutaj wiele ciekawych propozycji. Ja też coś mogę dorzucić od siebie. A mianowicie, że warto też inwestować w gadżety reklamowe. Myślę, że nie ma osoby, która przeszłaby obojętnie obok długopisów, takich https://www.tampogadzet.pl/c/odziez-dod ... wdeszczowe pelerynek przeciwdeszczowych. Ludzie uwielbiają takie darmowe prezenty, a dla nas jest to plus. Bo możemy w ten sposób reklamować swoją firmę.

Krysia221

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: Krysia221 » 15 paź 2019, o 10:49

Mam już za sobą chyba wszystkie formy reklamy, od ulotek, plakatów po gadżety i to ostatnie sprawdza się najlepiej. Nawet ostatnio pokusiliśmy się od miętówki http://regalo.pl/kategoria-produktu/dom/mietowki/ i każdy pytał skąd je mamy, bo takie pyszne. I odrazu firma miło się kojarzy. Na pewno takie rozwiązane jest lepsze niż kolejna tona papieru do rozdawania.

latynoska

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: latynoska » 25 paź 2019, o 15:41

Na pewno takie formy reklamy jak ulotki, wizytówki, katalogi, też będą opcją promocyjną dla każdej niemalże działalności. Mimo, że mamy nowoczesne czasy nie każdy właśnie zagląda do internetu. Dlatego taka forma reklamy to dobra opcja, żeby dotrzeć do niemalże każdej osoby. Możecie w tym kierunku zgłosić się do CUDDRUK bo to znakomita drukarnia internetowa , która ma rewelacyjne ceny.

esmeralda

Re: Skuteczna reklama dla nowej firmy

Postautor: esmeralda » 11 sty 2020, o 00:29

A ja się ostatnio dowiedziałam, że ścianki to najprostszy i najefektywniejszy sposób na zareklamownie siebie. Po za tym też i cena na taką reklamę jest dobra. Nie wiem, ale póki co chce się zgłosić do https://www.retio.pl . Oni tworzą różne materiały reklamowe. Na pewno mi doradzą.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość