Przychodnia Zdrowia

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
goździkowa

Re: Przychodnia Zdrowia

Postautor: goździkowa » 27 gru 2019, o 15:54

Na pewno trzeba znaleźć sobie dobrych specjalistów, którzy zadbają o nasze zdrowie. Jednakże też dużo też stoi po naszej stronie, jak my będziemy dbać o siebie. Jak jesteśmy po operacji, nie możemy zapomnieć o odpowiednim zachowaniu się w stosunku do rany. Możemy więc zajrzeć na stronę aptekapodgryfem.pl ( link do apteki ) i zamówić sobie coś co usprawni jej się gojenie.

kirra

Postautor: kirra » 31 mar 2020, o 18:49

O zdrowie też można dbać samemu. W końcu sporo można wyczytać z sieci. Ja dowiedziałam się z artykułu https://genactiv.eu/blog/blog-wszystko- ... -badaniami , że colostrum nawet lepiej działa jak szczepionka na grypę i jest to nawet udowodnione badaniami.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 1 kwie 2020, o 19:46

Piszecie o tak wzniosłych ideach , programach i ułatwieniach dla pacjentów. Sądzicie że to nagromadzenie informacji jest do ogarnięcia przez kierownika który zasadniczo nie wie po co tam jest .

colina

Postautor: colina » 1 lip 2020, o 22:14

Wiele rzeczy zależy od nas samych. Jak będziemy o siebie dbać, nie będziemy musieli odwiedzać często lekarzy.
Dlatego też warto zadbać o dobrą apteczkę do swojego domu. Tam powinien być płyn do dezynfekcji ran i inne produkty.

Gość

Postautor: Gość » 10 wrz 2020, o 14:43

Ja chodzę do lekarzy często prywatnie, mam wykupione ubezpieczenie prywatne więc mam do nich dobry dostęp. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/ginekolog/ możecie zobaczyć gdzie chodzę do ginekologa, do tej poradni, mają tam prawdziwych specjalistów więc polecam jak coś.

Wróć do „Ogólnie”