Chojnowski ciemnogród

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
uuuuuuuu

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: uuuuuuuu » 21 paź 2012, o 17:56

urzędnik jest jak d....a od s......a i chyba najwyższy czas by to zrozumiał , jak nie zrozumie zmienimy urzędników na żarówki lub na innych nowych urzędników i tak do skutku

marks

Postautor: marks » 22 paź 2012, o 11:58

w przypadku jakiegokolwiek potrącenia pieszych tudzież innych wypadków wynikających z braku oświetlenia współwinnym jest urząd i to z niego należy ściągać odszkodowania z tego tytułu , być może to nauczy aparat przyszłościowego myślenia.
Jak można być tak nie przewidującym ? można , już nie pierwszy taki numer naszych aparatów. Zastanawia mnie dlaczego nie wyłączy się światła na basenie miejskim ? albo w urzędzie miasta ? a może urzędnikom w domach? to też mogło by przynieść wiele dobrego ? co urząd na to ? co za różnica czy jedno durne czy więcej durnych rozwiązań ? w końcu każde z nich nie było przemyślane. Można by też wyciąć te nie świecące lampy bo po co mają stać ? sprzedać na złom. Dodatkowo można też wyrwać już kable z ziemi jak sprzedamy lampy bo po co nam kable jak nie mamy lamp a po co nam lampy jak nie świecą ? a po co nam urzędnicy którzy nie myślą? na szczęście mamy to forum które ów urzędnicy czytają i wielu z nich zawstydza się po przeczytaniu tego czy też innego postu. być może pokuszą się o zmiany swoich rozwiązań ale o tym to już nie wiemy.
czas pokaże a my cierpliwie czekamy na oświecenie .

sąsiad

Postautor: sąsiad » 22 paź 2012, o 17:24

że też ty na sesji albo komisjach nie jesteś taki wygadany... :o

maximus

Postautor: maximus » 22 paź 2012, o 18:35

sąsiad jeśli nie zauważyłeś to nie marks jest radnym i nie marks siedzi w komisjach , również nie marks bierze za to wszystko twoje pieniądze ale widocznie tego nie zauważyłeś więc żyj dalej w nieświadomości

najważniejsze że swą wypowiedzią wniosłeś wiele do tematu

sąsiad

Postautor: sąsiad » 22 paź 2012, o 18:44

maximus,uuuu,marks........ czy jak ci tam - jak znasz kolory naszej flagi (a jest ich niewiele), to co chwila możesz się nazywać jak chcesz, a ja swoje wiem, bo właśnie zauważyłem... :ugeek:

maximus

Postautor: maximus » 22 paź 2012, o 20:02

zauważyłeś ? e ty no co ty ? to opowiadaj chyba że lubisz milczeć i pisać ......

dobrze jest zauważyć coś , spostrzegawczość to świetna cecha :D

ri-pi

Postautor: ri-pi » 24 paź 2012, o 14:03

maximus pisze:sąsiad jeśli nie zauważyłeś to nie marks jest radnym i nie marks siedzi w komisjach , również nie marks bierze za to wszystko twoje pieniądze ale widocznie tego nie zauważyłeś więc żyj dalej w nieświadomości

najważniejsze że swą wypowiedzią wniosłeś wiele do tematu

To nie jest ważne czy marks lub max czy jeszcze inny z obojętnie jaką ksywką jest radnym czy nie. W/g mnie OBECNY SKŁAD RADY MIASTA SIĘ NIE SPRAWDZIŁ . W przyszłych wyborach nie poprę nikogo kto dziś jest radnym. Czas przewietrzyć szafę z moli.

nieprawda

Postautor: nieprawda » 25 paź 2012, o 09:22

a według mnie radni są super i to wszystko co piszecie o nich to nie prawda. :D wy zakłamani forumowicze

mamy mistrza powiatu legnickiego w dorabianiu w urzędzie na umowy zlecenia i jest nim Radny Chopkowicz z kwotą 23 401,20 zł a nie to co inni.

Radny Chopkowicz na Burmistrza - Burmistrza wyrzucić a nowemu Burmistrzowi Chopkowiczowi dać 23 401,20 zł na miesiąc dorobić a nie na rok. wy się na niczym nie znacie i bzdury piszecie prawda Panie radny ?

Radny Chopkowicz kandydatem numer 1 na burmistrza Chojnowa !!! kto jest przeciw? nie widzę.

yogi1

Postautor: yogi1 » 25 paź 2012, o 18:24

W Gryficach protest uzytkowników orlików że na boiskach ciemno jak w d...
kiedy u nas marsz z pochodniami wzdłuż ul. dabrowskiego? Meta pod domem Burmistrza :lol:

katolik

Postautor: katolik » 26 paź 2012, o 14:41

Meta pod domem Burmistrza :lol: - byłem kiedyś ma niezłej mecie , tam dopiero się działo , nie była ona u burmistrza ale bardzo blisko :lol: :lol: :shock: na prawdę powiadam wam to dopiero była Meta :lol:
w każdym razie jak by już był ustawiony wstępnie termin pochodu a mógłby on być 1 liściopada to jestem za i osobiście staję z pochodnią * ewentualnie zniczem na mecie .

Wróć do „Ogólnie”