Chojnowski ciemnogród

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Partyjniak

Re: Chojnowski ciemnogród

Postautor: Partyjniak » 28 paź 2012, o 01:08

uprzejmie donoszę że wracając dziś z pracy zauważyłem że ciemnogród ogarnął też ulicę Wojska Polskiego na całej długości z Komisariatem Policji włącznie. W związku z tym obawiam się żeby czego nie ukradli. Komu ? Obojętnie komu *no z kilkoma wyjątkami* bo jak ciemno w ciemnogrodzie to łatwiej co ukraść . Czy to się przełoży na wyniki? Jeśli statystyki policyjne zmaleją proponuje zaciemniać co tydzień kolejną ulicę.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 28 paź 2012, o 09:42

Partyjniak pisze:uprzejmie donoszę że wracając dziś z pracy zauważyłem że ciemnogród ogarnął też ulicę Wojska Polskiego na całej długości z Komisariatem Policji włącznie. W związku z tym obawiam się żeby czego nie ukradli. Komu ? Obojętnie komu *no z kilkoma wyjątkami* bo jak ciemno w ciemnogrodzie to łatwiej co ukraść . Czy to się przełoży na wyniki? Jeśli statystyki policyjne zmaleją proponuje zaciemniać co tydzień kolejną ulicę.

Proponuję wprowadzić straż obywatelską bo mogą gwizdnąć nam Komisariat Policji.

Partyjniak

Postautor: Partyjniak » 28 paź 2012, o 17:28

od pewnego czasu oszczędzanie związane z poniesionymi wydatkami w mieście przybrało żenującą formę którą już nie jedna osoba zobaczyła a niektórzy już jej doświadczają w taki czy inny sposób. Forma ta to wyłączanie oświetlenia które powoduje zwiększenie prawdopodobieństwa potrącenia pieszych jak też ogólne poczucie braku bezpieczeństwa poprzez panującą w mieście ciemność. Ciemność ta powinna przekładać się na wzrost drobnych kradzieży oraz rozbojów.

Proponuję aby Ci którzy za tym głosowali czyli Radni oraz Burmistrz jako pierwsi mieli możliwość doświadczenia tego co poczynili dlatego wnioskuję za wyłączaniem oświetlenia ulicznego właśnie tam gdzie oni mieszkają. Wtedy będą mogli na własnej skórze przekonać się jakie to uczucie kiedy nie wiesz kto stoi za plecami i czy aby nie dostaniesz za chwilę w mordę. Skoro Radni głosowali za rewitalizacją rynku to chyba mieli *w co wątpię* na tyle pomyślunku by zastanowić się czy miasto na to stać. Skoro jest teraz inaczej niechaj Ci którzy to nam zrobili doświadczą tego wraz z nami. Dlaczego mają mieć lepiej jak my ?

taki aparat na forum pisze że najważniejsze jest że i tak nie orientujecie na co idą Wasze pieniądze i cieszy się że nie możecie mu nic zrobić. Czasy się zmieniają i to bardzo szybko. Do wyborów coraz bliżej. Podziękujcie tym którzy zafundowali Wam Ciemnogród .

Partyjniak

Postautor: Partyjniak » 28 paź 2012, o 23:33

no i nie wiadomo jak ale to nie jest ważne w dniu dzisiejszym uruchomiono oświetlenie na ulicy Wojska Polskiego.

być może z obawy że ktoś ukradnie Komisariat Policji.

i zaczęły też świecić latarnie na ulicy Dąbrowskiego ;)

czyżby kogoś zawstydził Ciemnogród?

Gość

Postautor: Gość » 29 paź 2012, o 08:57

O no to super. W momencie zakładania wątku miałem taką nadzieję, że UM powłącza lampy, jak trochę pobiadolimy na ten temat. To znaczy że UM wnikliwie monitoruje forum. To dobrze :), może będzie ciut bezpieczniej w naszym mieście.

gustaw

Postautor: gustaw » 29 paź 2012, o 16:27

właśnie po to jest to forum by "podpowiadać " urzędowi co ma robić ;) a jak widać skuteczne biadolenie jest
w urzędzie strona forum jest na pulpicie u niektórych ;)

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 29 paź 2012, o 17:07

A nie jest tak, że lampy nie działają i nie jest to naprawiane, bo... nikt nie zgłosił tego problemu?
Przyznaję, że sam tego nie zgłosiłem chociaż mi to przeszkadzało - ale dzisiaj widziałem ekipę serwisową na pewnej ulicy i podszedłem do nich, żeby zapytać, czy mogę im zgłosić niedziałanie lampy w pewnym miejscu - odpowiedzieli, że właśnie w tej sprawie są, że to jakaś poważniejsza awaria. Wracałem po 6 godzinach - dalej walczyli w tym samym miejscu. Ale teraz (po 9 godzinach) lampa działa.
Może więc krzyczymy niepotrzebnie tu na forum, tylko pewnego rodzaju awarie trzeba zgłaszać?
Obrazek

ri-pi

Postautor: ri-pi » 29 paź 2012, o 17:43

Jakec pisze:A nie jest tak, że lampy nie działają i nie jest to naprawiane, bo... nikt nie zgłosił tego problemu?
Przyznaję, że sam tego nie zgłosiłem chociaż mi to przeszkadzało - ale dzisiaj widziałem ekipę serwisową na pewnej ulicy i podszedłem do nich, żeby zapytać, czy mogę im zgłosić niedziałanie lampy w pewnym miejscu - odpowiedzieli, że właśnie w tej sprawie są, że to jakaś poważniejsza awaria. Wracałem po 6 godzinach - dalej walczyli w tym samym miejscu. Ale teraz (po 9 godzinach) lampa działa.
Może więc krzyczymy niepotrzebnie tu na forum, tylko pewnego rodzaju awarie trzeba zgłaszać?

OGŁASZAM OGROMNY SUKCES ORGANIZACYJNY naszego włodarza miasta. I nastała jasność nawet na ul Dąbrowskiego . Ciemnota panowała od 13 października ( piątek) i była zgłoszona do Zakładu Energetycznego i po braku reakcji zgłoszona do UM w Chojnowie. Tak że nie ma argumentu o braku wiedzy o awarii. Z podobnym tempem poprę nasze władze w następnych wyborach.

Partyjniak

Postautor: Partyjniak » 29 paź 2012, o 18:30

A nie jest tak, że lampy nie działają i nie jest to naprawiane, bo... nikt nie zgłosił tego problemu?
kolego chcesz nam wmówić że urząd jest ślepy? że urzędnicy nie chodzą/nie jeżdżą ciemnymi ulicami? :lol: bzdura
Ciemnota panowała od 13 października ( piątek) i była zgłoszona do Zakładu Energetycznego i po braku reakcji zgłoszona do UM w Chojnowie- ile dni minęło do wczoraj od 13 października? jakieś 15 nie licząc wczorajszego dnia kiedy to już lampy świeciły. Co kogo obchodzi ta czy inna awaria, jest to trzeba ją usunąć, jeśli znasz budowę lampy to nie jest ona skomplikowana, jeśli stopniem zaawansowania urzytej w niej technologi przewyższa ów lampa ekipę która ma usówać awarię to należy usunąć ekipę i zatrudnić taką która sobie poradzi z problemem. To samo tyczy się ekipy z urzędu. Nie radzą sobie to proszę zwolnić stanowiska a nie powodować Ciemnogród. Już coraz bliżej wybory w związku z tym trzeba usunąć awarię urzędników.

Partyjniak

Postautor: Partyjniak » 2 lis 2012, o 12:16

chojnowski Ciemnogród po raz kolejny zaatakował

wczoraj nie świeciły lampy na ulicy Legnickiej. począwszy od piekarni Kryszczuka aż do skrętu na Netto i Inter Marche.

Czy nikt z aparatczyków tego nie zauważył? jeśli nie to znaczy że należy was zwolnić bo jesteście ślepi. Innymi słowy nie wywiązujecie się ze swoich obowiązków a to nie ładnie o was świadczy.

Zadziwiające jest to że w 150% wywiązujecie się z obowiązku wzięcia wypłaty za ślepotę. co za lekarz naraża się dla was podpisując wam badania okresowe. :lol:

aparacie urzędniczy nie rozumiejący , że pełnisz rolę służebną szoruj do roboty i wymieniaj żarówki. tu jest oficjalne zgłoszenie awarii oświetlenia - na piśmie jak zawsze wnioskujesz :lol: czas start

Wróć do „Ogólnie”