Oryginalny pomysł na prezent

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
niegoloslowny

Re: Oryginalny pomysł na prezent

Postautor: niegoloslowny » 5 lip 2019, o 13:50

Ja jestem nowoczesny i zawsze próbuję dać prezent albo praktyczny, albo śmieszny. W tym artykule są świetne pomysły haha :D

tech - news . pl / smieszny - prezent - zawsze - jest - dobry         -usuńcie spacje

mandaryneczka

Postautor: mandaryneczka » 17 lip 2019, o 20:02

A ja szukam prezent dla mężczyzny mojego :). Ponieważ zbliżają się niedługo imieninki :). Chciałabym zrobić mu jakąś fajną niespodziankę, dlatego też nie chce kupić nic banalnego. Myślałam nad ofertą https://www.galante.pl/prezent-imieninowy . Widziałam tam ładne skórzane portfele. Co myślicie o takiej opcji na prezent?

Krysia

Postautor: Krysia » 20 sie 2019, o 11:42

Odkurzacz może nie jest oryginalnym prezentem ale na pewno przydatnym. Wiadomo starsze osoby po woli zaczynają mieć problemy z poruszaniem się. A co mówić o lataniu po domu z odkurzaczem. Dlatego irobot będzie dobrym rozwiązaniem. Sama babci kupiłam i jest zadowolona. Włącza go jednym kliknięciem a on sprząta dom za nią.:)

Majeczkaa

Postautor: Majeczkaa » 23 sie 2019, o 11:49

Dla mojej babci kupiłam kosz z herbatami, kawą i czekoladkami z poczty kwiatowej. Może mało oryginalnie, ale praktycznie. Babcia to się cieszy z każdego nawet najmniejszego prezentu.

jordani

Postautor: jordani » 29 sie 2019, o 09:19

Moja siostra ostatnio kupiła swojemu narzeczonym fajny pasek skórzany i był to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o prezent. Myślę, że takie dodatki galanteryjne idealnie sprawdzą się na prezent. Także może sprawdź ofertę sklepu Soiler. Tam jest spory wybór w takich rzeczach.

Marcela

Postautor: Marcela » 30 sie 2019, o 09:17

Krysia pisze:Odkurzacz może nie jest oryginalnym prezentem ale na pewno przydatnym. Wiadomo starsze osoby po woli zaczynają mieć problemy z poruszaniem się. A co mówić o lataniu po domu z odkurzaczem. Dlatego irobot będzie dobrym rozwiązaniem. Sama babci kupiłam i jest zadowolona. Włącza go jednym kliknięciem a on sprząta dom za nią.:)

A jaki masz model? Ja właśnie babci na prezent chcę kupić, z obsługą urządzenia babcia problemów nie ma?

milagros

Postautor: milagros » 31 sie 2019, o 18:27

Według mnie jest wiele fajnych opcji na miłe zaskoczenie tej drugiej osoby. Przykładowo moi znajomi dali nam ostatnio a;a kubki na ślub https://farrowdesign.pl , które miały napis żoneczka - mężuś . Coś fantastycznego. Szkoda mi je używać :).

Laurka1988r

Postautor: Laurka1988r » 14 lis 2019, o 21:59

Ja mam słabość do różnego rodzaju figurek, a ostatnio do krasnali :) Każdy na pewno znajdzie odpowiednie miejsce dla nich, więc nie będą stać w kącie. Bardzo podobają mi się producenta Jadar https://www.jadar.pl/produkty/akcesoria-dekoracyjne/item/265-krasnale.html na zdjęciach świetnie się prezentują. Już wpisałam na listę świątecznych prezentów :)

Wróć do „Ogólnie”