Najlepsza knajpa w mieście

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
yogi

Najlepsza knajpa w mieście

Postautor: yogi » 26 lis 2010, o 14:05

zastanawiam się cy w mieście obowiązuje jakaś prohibicja.
Knajpy działają jakby w ukryciu bo nic nie ma na rynku, nie było żadnej parasolki latem.
Może zróbmy mały plebiscyt na najlepszy pub w miasteczku.
Proponuję skalę ocen od 1do 5 (powinno wystarczyć).
Najlepsza knajpa będzie miała zaszczyt przyjąć Geslerową :mrgreen:

maxior

Re: Najlepsza knajpa w mieście

Postautor: maxior » 26 lis 2010, o 20:24

Gertruda na 5

misio

Postautor: misio » 27 lis 2010, o 08:28

yogi pisze:zastanawiam się cy w mieście obowiązuje jakaś prohibicja.
Knajpy działają jakby w ukryciu bo nic nie ma na rynku, nie było żadnej parasolki latem.
Może zróbmy mały plebiscyt na najlepszy pub w miasteczku.
Proponuję skalę ocen od 1do 5 (powinno wystarczyć).
Najlepsza knajpa będzie miała zaszczyt przyjąć Geslerową :mrgreen:

Widze,zże yogi ma naprawdę zbyt wiele wolnego czasu. Jak nie jatrzy to weszy, albo nagle zapałal do knajpowej atmosfery. W dzisiejszych czasach tyle wolnego to w zasadzie mają tylko emeryci lub bezrobotni. Biorąc pod uwage fakt, że emeryci walcząa o przetrwanie to raczej nie maja czasu na banialuki więc yogi jest bezrobotnym?! A skoro jest bezrobotnym to jak to się ma fdo jego wspaniałych pomyslow na poprawienie w naszym regionie wszystkiego? Dla czego nikt jeszcze go nie zatrudnil aby poprawial wszystko po wszystkich? Wyglada na to, ze nadaje sie tylko do pitolenia w klawiature!

yogi

Postautor: yogi » 27 lis 2010, o 10:52

Tas misio , dla ciebie napisac 5 zdań to wyczyn który zajmuje pół dnia. Mnie 1/8 przerwy :mrgreen:
A ty kim jesteś misiu? Kopidołem zapewne, który może został radnym.
Jeśli poseł, rząd,samorząd ,itd mają prawo do pitolenia i brania kasy za to, to ja chyba nie odmówię sobie darmowego pitolenia o ich osiągnięciach co nie :mrgreen:

misio

Postautor: misio » 27 lis 2010, o 16:14

yogi pisze:Tas misio , dla ciebie napisac 5 zdań to wyczyn który zajmuje pół dnia. Mnie 1/8 przerwy :mrgreen:
Jeśli poseł, rząd,samorząd ,itd mają prawo do pitolenia i brania kasy za to, to ja chyba nie odmówię sobie darmowego pitolenia o ich osiągnięciach co nie :mrgreen:

Tak yogi co posiadł wszystkie rozumy! Jestem radnym w przeciwieństwie do cIEBIE:)Aaaaa, co do przerw to masz chyba rację będąc belfrem? To prawda- jesteś mowca nieprzeciętnym, ale tylko i wyłącznie mówcą, a w zasadzie pismakiem, ktory w wyborach obszedl się smakiem. O,:):):) nawet wyszedl rym. Tylko tobie jak widać ludzie nie zaufali i cię o........! Nie musisz się silić na odpowiedź bo mam to gdzieś!

OCB

Postautor: OCB » 28 lis 2010, o 21:10

misio pisze:
yogi pisze:Tas misio , dla ciebie napisac 5 zdań to wyczyn który zajmuje pół dnia. Mnie 1/8 przerwy :mrgreen:

Tak yogi co posiadł wszystkie rozumy! Jestem radnym w przeciwieństwie do cIEBIE:)Aaaaa, co do przerw to masz chyba rację będąc belfrem? To prawda- jesteś mowca nieprzeciętnym, ale tylko i wyłącznie mówcą, a w zasadzie pismakiem, ktory w wyborach obszedl się smakiem. O,:):):) nawet wyszedl rym. Tylko tobie jak widać ludzie nie zaufali i cię o........! Nie musisz się silić na odpowiedź bo mam to gdzieś!

A to skoro jak jesteś radnym to faktycznie ciężko pracujesz hahahah chłopie ogarnij się!miso ?co to za nik widać ze tak Ciężko harujesz ze nawet nie masz czasu czegoś normalnego wy myśleć ....PS:ludzie czasem znajdują czas na zabawę nie tylko bezrobotni ..a że Ty jesteś sztywny to już Twoja sprawa ..a 2 sprawa nie wnikaj w to czy yogi pracuje czy nie bo gówno Cie to !

inżynier

Postautor: inżynier » 28 lis 2010, o 23:07

misio pisze:Widze,zże yogi ma naprawdę zbyt wiele wolnego czasu. Jak nie jatrzy to weszy, albo nagle zapałal do knajpowej atmosfery. W dzisiejszych czasach tyle wolnego to w zasadzie mają tylko emeryci lub bezrobotni. Biorąc pod uwage fakt, że emeryci walcząa o przetrwanie to raczej nie maja czasu na banialuki więc yogi jest bezrobotnym?! A skoro jest bezrobotnym to jak to się ma fdo jego wspaniałych pomyslow na poprawienie w naszym regionie wszystkiego? Dla czego nikt jeszcze go nie zatrudnil aby poprawial wszystko po wszystkich? Wyglada na to, ze nadaje sie tylko do pitolenia w klawiature!

Yogi rozpoczął fajny ciekawy temat a tu jakiś gość będzie krytykował kto i w jaki sposób co wypisuje na forum. Misio - takie posty powinny być usuwane. Skoro nie potrafisz uszanować wypowiedzi forumowiczów to najwidoczniej ta strona nie jest dla ciebie....
Swoją drogą - jeśli chodzi o najlepszą knajpę w mieście to ja bym obstawiał pomiędzy Duszką a Millenium. Chociaż też w Milosie ostatnio dobrą pizzę robią. Kuźnia - chyba zbyt mocno i sztucznie udekorowana ale kotlet dość smaczny. MAx- jakiś taki wystrój zimny chociaż ceny przystępne i można w bilarda zagrać.
Jednak jak już przytrafi się człowiekowi dłuższe spotkanie ze znajomymi i wybija godzina 24 to tak naprawdę w Chojnowie nie ma gdzie sobie posiedzieć bo wszystko zamknięte.

yogi

Postautor: yogi » 29 lis 2010, o 13:39

a ta pizza z milenium to z pieca czy napromieniowana mikrofalami?
W duszce to sie tylko napić można bo jedzenie sztuczne w zasadzie mają
W Kuzni to kiedyś jadłem dobry sernik ciepły i smaczny :mrgreen:
brakuje knajpki w której na świeżo opiekają mięso na rożnie :mrgreen:

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 30 lis 2010, o 18:05

yogi pisze:W duszce to sie tylko napić można bo jedzenie sztuczne w zasadzie mają

W Duszce następują duże zmiany. Nie tylko pod postacią drugiego ogródka. Zainwestowano również w nowy piec i już nie będzie tak kiepsko jak przedtem. Więc po zimie chętnie tam zawitam (bo w zimie mi się nie chce siedzieć w tej salce) i spróbuję...
Aha, bardzo dobre jedzenie jest na Kościuszki - naleśnik na ostro - pychota!
Również w "Pod Lwami" jedzenie jest całkiem ok...
Obrazek

mordeczka

Postautor: mordeczka » 21 sty 2020, o 11:00

Wróć do „Ogólnie”