sklepy w Chojnowie

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
adolfik

sklepy w Chojnowie

Postautor: adolfik » 30 lis 2010, o 18:40

witam
widzialem temat o knajpach w naszym miescie i przyszedl mi na mysl watek o sklepach w chojnowie nie biorac pod uwagi marketow, ostatnio chcialem kupis sobie buty i myslalem ze znajde kilka obuwniczych a tu nagle tylko boti i kolo kosciola sklep,czy jest u nas cos wiecej tego typu o czym nie wiem?

Jakec
Zasłużony

Re: sklepy w Chojnowie

Postautor: Jakec » 1 gru 2010, o 07:48

Chyba tylko jeszcze zostało targowisko w sobotę...
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 2 gru 2010, o 13:36

a gdzie w chojnowie mozna kupic sanki oprocz sportowego?

inżynier

Postautor: inżynier » 2 gru 2010, o 21:04

Na Kościuszki w sklepie dziecięcym mają sanki, dość tanio i nawet fajne.

kaban

Postautor: kaban » 3 gru 2010, o 06:39

To mi ktoś z miłych Państwa powiedzcie gdzie mozna kupic soje na kotlety sojowe, z tym, że w postaci granulatu, takie a'la mielone chce zrobic

kucharz

Postautor: kucharz » 3 gru 2010, o 10:10

aaaaaaaaaa ...... ogląda się te programy kulinarne, też poszukuję soję...., pozdrawiam

fa

Postautor: fa » 7 sty 2011, o 15:27

witam! wie ktoś może jak nazywa się optyk znajdujący się w intermarche?
jak jest np. fielmann czy inne tego typu to ten jaka ma nazwe. czy jest to jakis prywatny salon?

gustek
Zaawansowany

Postautor: gustek » 14 sty 2011, o 21:57

Nie wiem jak ten optyk się nazywa ale jeśli ci to pomoże, to prowadzi go dziewczyna, która przeniosła się z zakładem z ulicy złotoryjskiej,
Pozdr

mm

Postautor: mm » 15 sty 2011, o 12:15

gdzie w Chojnowie można kupić sekator do odcinania głów ? i gdzie mozna kupic śledzie w czekoladzie ?za odp. bardzo Dziękuje

karol

Postautor: karol » 15 sty 2011, o 18:24

Sekator do obcinania głów kupisz w ogrodniczym na fabrycznej, a te śledzie w czekoladzie to chyba jakieś brednie...

Wróć do „Ogólnie”