Najlepszy Dentysta z Chojnowa oraz okolic

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
?

Najlepszy Dentysta z Chojnowa oraz okolic

Postautor: ? » 4 lut 2011, o 00:39

Witam mam do was takie małe pytanie ,który waszym zdaniem dentysta jest najlepszy w chojnowie? .chodzi o trwałość i dokladność robienia zębów :D .za odp. Dziękuje .Pozdrawiam

aongus

Re: Najlepszy Dentysta z Chojnowa oraz okolic

Postautor: aongus » 7 lut 2011, o 11:21

Ja satwiam na dr Ulicką, przyjmuje w ośrodku u Kryńskich

drwinka6

Postautor: drwinka6 » 15 lip 2019, o 09:14

Ja szukam jakiegoś dobrego implantologa. Tak dobrego jak ten specjalista od implantów z Wrocławia. Znacie może kogoś takiego?

anastazjaa

Postautor: anastazjaa » 26 sie 2019, o 09:24

Natomiast ja ostatnio dowiedziałam się wiele dobrego na temat stomatologa z https://acusdent.pl . Tam rzeczywiście mają świetne podejście do pacjentów i chcą przede wszystkim im pomóc wyleczyć zęby. Ogromnym plusem jest fakt też, że bardzo łatwo do nich dojechać.

mysska

Postautor: mysska » 25 wrz 2019, o 09:13

A wiecie, że niektóre zabiegi dzisiaj w domu możecie już przeprowadzić w domu? A właśnie, że tak. Chociażby wybielanie za pomocą lampy. Wystarczy kupić odpowiednie urządzenie i żel do nakładki na zęby led. No i możecie wybielać swoje ząbki.

Wróć do „Ogólnie”