Majówka w Chojnowie

Zapowiedzi, recenzje, opinie na temat imprez odbywających się w okolicy. Pisać mogą wszyscy
Arek
Zasłużony
Kontaktowanie:

Majówka w Chojnowie

Postautor: Arek » 27 kwie 2009, o 21:18

na stronie http://moksir.chojnow.eu napisano:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza chojnowian na MAJÓWKĘ.
1 maja świętujemy V rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji w Parku Śródmiejskim /powszechnie zwanym „małym"/ organizujem festyn „unijny". Od godz. 16.00 na scenie pojawiać się będą kolejno: „Pszczółki" z Przeszkola Miejskiego nr 1, laureaci konkursów piosenki obcojęzycznej ze szkół podstawowych i gimnazjów naszego miasta, chór SKORANTA, zespoły PROLOG i FAKT. Gwiazdą wieczoru (od godz. 20.00) będzie grupa TOP ONE, a "unijne" spotkanie zakończy mini-recital Mai Grześkowiak (ok. 21.30).

Zapewniamy catering /bar DUET/, liczne atrakcje dla dzieci /m.in. zjeżdżalnie, eurobungie, sumo, batut, basen z rybkami/ i sporo dobrej zabawy! Liczymy, że Państwo zapewnicie swoją obecność!

3 maja obchodzimy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji zapraszamy chojnowian na: uroczystość złożenia kwiatów pod obeliskiem przy ul. Chmielnej /godz. 11.30/, mszę św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Ap. Piotra i Pawła /godz. 12.00/, koncert w wykonaniu chóru SKORANTA i grupy teatralnej ANTRAKT w sali widowiskowej MOKSiR /godz. 19.00/

Key
Zaawansowany

Top One?

Postautor: Key » 28 kwie 2009, o 07:22

Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale TOP ONE? A już myślałem, że będzie tak fajnie, Elektryczne Gitary, Lombard, IRA... spodziewałem się czegoś na podobnym poziomie. Ale spoko, będzie biesiadnie :-)

Gość

Re: Majówka w Chojnowie

Postautor: Gość » 28 kwie 2009, o 21:12

spokojnie to majowka a Dni Chojnowa tez niedlugo...ponoc ma byc Kukiz:D

Gość

Postautor: Gość » 28 kwie 2009, o 21:23

Feel,Stachursky, Edyta Górniak,Rubik, Lady Gaga a na zakończenie jeszcze Ich troje. :lol:
Zastanów się człowieku i uciesz raz z tego co ci zaproponowano.

Jakec
Zasłużony

Re: Top One?

Postautor: Jakec » 4 maja 2009, o 07:46

Key pisze:Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale TOP ONE? A już myślałem, że będzie tak fajnie, Elektryczne Gitary, Lombard, IRA... spodziewałem się czegoś na podobnym poziomie. Ale spoko, będzie biesiadnie :-)

A patrzyłeś jak majówka wyglądała w Legnicy? Również Top One i kilka innych z tego gatunku. Chyba po raz pierwszy nie zazdrościłem Legnicy :)

3mcie się.
Obrazek

Key
Zaawansowany

Postautor: Key » 7 maja 2009, o 18:33

Byłem, widziałem... raczej miernie. W tym parku jakoś tak ponuro, nie ten klimat, cieżko się przestawić. Szkoda tego placu koło MDK'u, tam były fajne imprezy. Ale dobrze, że w ogóle są.

Wróć do „Imprezy”