Wybory Samorządowe 2010

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
ri-pi

Re: Wybory Samorządowe 2010

Postautor: ri-pi » 2 paź 2010, o 16:53

W okresie tego typu wyborów tworzą się różne dziwne ugrupowania. Ja wolę głosować na konkretne osoby a nie na partie.

miszmasz

Re: Wybory samorządowe 2010 - jak zagłosujesz? Kandydaci son

Postautor: miszmasz » 3 paź 2010, o 00:31

pppi pisze:Oddaj swój głos w internetowej sondzie przedwyborczej poparcia dla polskich partii politycznych startujących w wyborach samorządowych 2010. Komu oddasz władze nad regionem:

* Prawo i Sprawiedliwość
* Platforma Obywatelska
* Samoobrona RP
* Lokalne Stowarzyszenia
* Wolność i Praworządność
* Sojusz Lewicy Demokratycznej
* Unia Polityki Realnej
* Polskie Stronnictwo Ludowe
* Prawica Rzeczpospolitej
* Liga Polskich Rodzin
* Polska Partia Pracy
* Stronnictwo Demokratyczne
* Polska Plus
* Partia Demokratyczna
* Libertas Polska

Zagłosuj tutaj: wybory samorządowe 2010

Moim zdaniem w wyborach samorządowych nie powinno być politykierstwa. W naszej rzeczywistości powinno się stawiać na ludzi a nie na partie. W Chojnowie powinniśmy stawiać na ludzi, którzy już czegoś dokonali w swoim środowisku, ludzi którzy są aktywni, na co dzień, a nie jedynie w okresie przedwyborczym jak to się niestety najczęściej zdarza. Osobiście zawsze stawiam na znane nazwiska i to te, które dają gwarancję, że będą mnie dobrze reprezentować w samorządzie. Nie ukrywam też, że tak jak w Chojnowie bywa to często do rady wchodzą ludzie tylko dla tego, że mają znane nazwiska, ale tylko z tego powodu, że są np. nauczycielami. Niestety ci wybrańcy nie są najlepszymi przedstawicielami w radzie gdyż, jako nauczyciele są na garnuszku urzędu a w takim przypadku ich podległość urzędowa wręcz uniemożliwia obiektywizm. Zdarza sie nawet, że z tego powodu są wręcz służalczy wobec urzędu i nie są w ten sposób obiektywni. Mam już dość zamiany rady miejskiej na radę pedagogiczną. Mam nadzieję, że już czas to zmienić i dać szansę, aby nauczyciele wykazywali się w szkołach ucząc nasze dzieci a nie przed urzędem. Bo jeżeli chodzi o edukację naszych dzieci w Chojnowskich placówkach to nie jest najlepiej a może nawet jest wręcz źle, jeżeli popatrzy się na wyniki testów szóstoklasistów czy gimnazjalne.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 3 paź 2010, o 11:45

miszmasz słusznie pisze. Kandydaci na Radnych mają głęboko nas w d...e . Nawet w czasie "kampani" wyborczej. Zeszli głęboko do podziemia . Może IPN lub inna CBA ujawni ich nazwiska skoro Oni sami się wstydzą że kandydują . Wstyd i żenada .

shrek

Postautor: shrek » 3 paź 2010, o 17:32

jezeli chodzi o wybory samorzadowe to macie racje ze kazdy kto kandyduje ma ludzi w d..ie.Tak naprawde kazdy mysli o sobie.A co Wy chcieibscie zmienic w naszym miescie??

yogi

Postautor: yogi » 11 paź 2010, o 12:32

kto startuje z ramienia Unii polityki realnej?
Czy to prawda że jak wygracie wybory to 1/4 urzedników pójdzie na bruk?
Jak to prawda to głosuje na was :mrgreen:

podatnik

Postautor: podatnik » 13 paź 2010, o 15:42

Nie na bruk tylko na bezrobocie i będziemy na nich płacić zasiłki, co to za pomysł, że jak zwolnią urzędników to będzie lepiej, więcej pieniędzy - a niby skąd, przecież oni nie wyparują, zasiłki, odprawy itp. nie wydaje mi się abym załatwił skuteczniej sprawę w urzędzie jak będzie mniej urzędników - populizm dla ludu, - odwiedził mnie kandydat na radnego z listą poparcia, na pytanie o drogę powiedział, że jest w planie na drugi rok - znawca - nie zauważył, że to droga prywatna :oops:

yogi

Postautor: yogi » 14 paź 2010, o 14:23

nie na bezrobocie tylko na produkcje do fabryk :mrgreen:
mniej urzedników tym lepiej, teraz jest każda od czegoś innego biurwa, i nie ruszy tyłka bo to innej broszka, mówi tak siorbiąć cherbatkę by wkurzyc jeszcze petenta :mrgreen:

podatnik

Postautor: podatnik » 15 paź 2010, o 09:18

:evil: :o

yogi

Postautor: yogi » 15 paź 2010, o 10:09

tee podatnik! czy ty aby nie jesteś urzędas? :mrgreen:

hahahaha

Postautor: hahahaha » 16 paź 2010, o 08:05

hahahaha dawno sie tak nie nasmialem.... Yogi herbata pisze sie prze samo H.... nawet dyzortograf to wie.....

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”