Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

Re: Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Postautor: yogi » 3 lis 2010, o 15:12

a tam raz, człowieki mają krótką pamięć, szczególnie ci wiekowi :mrgreen:

WYBORCA

Postautor: WYBORCA » 4 lis 2010, o 11:00

Pan Połowczuk. Zapytajcie wszystkich byłych pracowników jak przestrzega praw pracowniczych tenże kandydat.

3K15280

Postautor: 3K15280 » 5 lis 2010, o 14:32

WYBORCA pisze:Pan Połowczuk. Zapytajcie wszystkich byłych pracowników jak przestrzega praw pracowniczych tenże kandydat.

od tego jest PIP. zatrudnia legalnie a szanowny wyborca daje komuś prace.

yogi

Postautor: yogi » 6 lis 2010, o 12:24

Ale PIS to chyba już przeszłość, to tacy terroryści polityczni, noc długch nozy się skończyła.ta alegoria wzięta jest chyba z żywota Adolfa. Były już pochodnie, ciekawe kiedy będą palić książki publicznie :mrgreen:

Zbyszek

Postautor: Zbyszek » 6 lis 2010, o 16:22

Zmam pana Polowczuka od lat to urodzony łgarz jak się pomyli to prawdę powie.
I ktoś taki ma czelność kandydować.

PiS

Postautor: PiS » 6 lis 2010, o 19:07

yogi pisze:Ale PIS to chyba już przeszłość, to tacy terroryści polityczni, noc długch nozy się skończyła.ta alegoria wzięta jest chyba z żywota Adolfa. Były już pochodnie, ciekawe kiedy będą palić książki publicznie :mrgreen:

Drogi kolego nie możesz ocenić wszystkich członków naszego klubu parlamentarnego miarką spotów telewizyjnych z TVN lub niektórych radykałów znajdujących się najwyżej w strukturach.
Jeśli chodzi o struktury w naszym mieście to są to ludzie bardzo wykształcenie, otwarci innowacyjne działania, którym bardzo zależy na losie Naszego Miasta. Niejednokrotnie (zazwyczaj norma), iż ludzie ci nie mają skończone kilka fakultetów. Więc stwierdzenie o paleniu książek nijak się do naszych kandydatów.

Jeśli chodzi o przedstawienie kandydatów postaram się to zrobić w ciągu najbliższych dni, po konsultacji z wszystkimi członkami.

yogi

Postautor: yogi » 6 lis 2010, o 19:58

. Ze swojego doświadczenia wiem że ani fakultety, ani doktoraty nie mówią o tym jacy ludzie są naprawdę. Osobiście widziałem takich ludzi którzy kradli, korumpowali, działali na szkodę kraju. Wiec dziwi mnie że tylu wykształconych a nie . potrafi odejśc od koryta, jak np. pan Kuc z PO. więc proszę mi tu nie mydlić oczu inteligencją :mrgreen:

PiS

Postautor: PiS » 6 lis 2010, o 20:44

yogi pisze:. Ze swojego doświadczenia wiem że ani fakultety, ani doktoraty nie mówią o tym jacy ludzie są naprawdę. Osobiście widziałem takich ludzi którzy kradli, korumpowali, działali na szkodę kraju. Wiec dziwi mnie że tylu wykształconych a nie . potrafi odejśc od koryta, jak np. pan Kuc z PO. więc proszę mi tu nie mydlić oczu inteligencją :mrgreen:

Padła teoria określenia nas mianem "ciemnogrodzian", więc teraz jesteśmy w Pana oczach złodziejami, bo interesujemy się polityką i chcemy coś zrobić dobrego w Naszym mieście.
ps
Pan Kuc nigdy nie był w klubie parlamentarnym PiS, więc rozmowa zmierza w dziwnym kierunku.

yogi

Postautor: yogi » 7 lis 2010, o 15:04

Ale był sympatykiem. I postanowił otwarcie powiedzieć że nie podoba mu się to i już.
A ja jestem ciekaw czy któryś pisowiec będzie miał odwagę powiedzieć ze popiera ide Pisu ale nie popiera środków politycznych jakimi do nich w tej partii się dąży. Jakby tak większość człnków pisu postawiła sie tym sztywniakom na górze i ich wywaliła to by był swięty spokój.Tera to wygląda tak jakby ta partia była prywatną własnością Kaczynskiego :mrgreen:
I co z tego że o coś walczyćie jak, ta partia wygląda na partię marionetek :mrgreen:
Partia Pisu nie jest szczególnie inteligentna jeśli chodzi o politykę. Cały czas w opozycji do wszystkich działań. Jakbyście naprawdę się znali na polityce, albo chcieli coś zmienić w Polsce, to wykazalibyście trochę chytrości politycznej.
Dlaczego nie poprzecie niepopularnych zmian PO cięcia przywilejów? Wykorzystać sytuację by akurat partia opozycyjna wprowadziła tak bolesne zmiany, które i tak będą wymagane w przyszłości. To na nich spadłyby gromy , a wy byście skorzystali w następnych wyborach, bo obrażeni obywatele szczególnie ci których reforma dotknęła, będą głosować na opozycję. PO chce zlikwidowac Krus proszę bardzo, pokrzyczcie że wam sie niepodoba, ale niech to przejdzie będzie na nich, PO likwiduje ulgi policji, nauczycielom, górnikach, krzyczcie że sie wam to niepodoba , ale niech to przejdzie minimalną liczbą głosów, będzie na nich. I gdzie ta wasza inteligencja?

Na przykład ciekawa sprawa dotycząca zmian w ordynacji wyborczej, niby wszystkie partie chcą zmniejszenia liczby posłów, ograniczenia liczby senatorów, ale oczywiście nie da się. Bo to tylko takie pozoranctwo , wszyscy chcą i kłóca się o liczby ile to mniej miało by być posłów. Przecież tak naprawdę to tylko propaganda, żadna partia do tego nie dopuści by mniej było stołków przy korycie dla kolegów. Macie doskonałą świadomość tego że nigdy to nie przejdzie bo zawsze się znajdzie pretekst, np kłócąc się o liczbę posłów jaka by miała zasiadać w sejmie. Od lat obiecuje się zmniejszenie administracji publicznej w Polsce a z roku na rok każda partia ją zwiększa o kilka procent.
Polska jest na dzień dzisiejszy dwuustrojowa: kapitalistyczno -socjalistyczna Republika Polski.
Kapitalizm jest dla wszystkich ludzi co pracują w firmach prywatnych, gdzie nie ma ulugowej taryfy, 13 itd.
Natomiast socjalizm, dla ludzi pracujących w budżetówce lub firmach należących do skarbu państwa , gdzie daje się niewiadomo zaco 13 ba nawet 14, gdzie niektórzy maja 2 miesiace płatnego urlopu i 2 tygodnie płatnych ferii I cały czas krzyczą że im mało, mają niże składki niebezpieczeniowe KRUS bo są niby rolnikami (a pracują w fabrykach ), albo zniżki na prąd i gwarancję pracy, no i najbardziej skandaliczne to emerytury wcześniejsze., po 15, 20, 25 latach pracy. Mialem okazję rozmawiać z przedstawicielami tych uprzywilijowanych zawodów. Przy wódce to prawdę powiedzą że frajerski rząd trzeba doić jak krowę, dopóki nie zdechnie :mrgreen: A jak coś rząd nie zrobi tak to strajk zaraz. Przecież w Polsce każdy ma prawo do pracy i do zmiany pracy jak się policjantowi, nauczycielce, górnikowi nie podoba to niech zmieni po prostu pracę , na jego miejsce są inni zapewniam :mrgreen: Budżetówa powinna być tak naprawdę swego rodzaju środkiem zapobiegania bezrobociu, w której płaci się nie wiele ale niweluje bezrobocie, szczególnie wśród ludzi młodych absolwentów szkół, by mogli zdobyć staż, pracujac dorażnie za małe pieniądze a w miedzy czasie rozglądać się za lepiej płatną pracę poza budżetówką.
Panowie zdecydujcie się albo kapitalizm albo socjalizm, jeśli w końcu wybierzecie jedno z nich to niech to będzie dla wszystkich, bo to gwarantuje nam konstytucja-równość obywateli :mrgreen:

Chojnowianin

Postautor: Chojnowianin » 7 lis 2010, o 22:11

Widzę, że mój przedmówca bardzo mocno się rozpisał, przelewając cały swój żal w treść postu. Jednak opisywane tam sprawy nijak mają się do wyborów samorządowych i w ogóle nie są z nimi związane. Są to tematy do wyborów parlamentarnych, które odbędą się za rok. Czy przyszły radny malutkiego miasteczka jakim jest Chojnów, będzie miał wpływ na reformowanie centralnego budżetu. Tak, więc zajmijmy się naszymi lokalnymi sprawami w tym temacie (np. kto nam wyremontuje drogę, kto spróbuje przyciągnąć nowych inwestorów itd.).

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”