Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
chojnowianin niestety

Re: Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Postautor: chojnowianin niestety » 16 lis 2010, o 18:15

Właśnie wróciłem z pracy z zagranicy . I idąc sobie naszym rozkopanym miastem , zauważyłem komitet wyborczy , który przeprowadzał agitacje. I o dziwo przede mną szło spacerkiem małżeństwo i nie wzięło ulotek podziękowało grzecznie mówiąc nie ,agitującego komentarz to inna opcja. O dziwo znam te małżeństwo nigdy nie obchodziło ich sprawy kto i z jakiej jest opcji. Znam dobrze agitującego i to dłuższy czas w jakiej już on opcji nie był co tylko i gdzie to jak ta chorągiewka na wietrze umie się ustawić. Czy tak uważam brutalna kampania i w takim grajdołku jak Chojnów jest na miejscu . Nienawiść bo inna opcja co ma to do rzeczy . jak na górze tak i na dole . Bo my lepsi a oni gorsi a gdzie ten człowiek , gdzie ta społeczność lokalna to się nie liczy , wręcz przeciwni jeśli my nie zadbamy o to jakich będziemy mieć radnych to kto. To będziemy mieć bo on nie z tej opcji i nie człowiek. Boli mnie to że są tacy ludzie że nie umieją uszanować drugiego człowieka.

XYZ

Re: Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Postautor: XYZ » 26 lis 2010, o 08:39

chojnowianin niestety pisze:Właśnie wróciłem z pracy z zagranicy . I idąc sobie naszym rozkopanym miastem , zauważyłem komitet wyborczy , który przeprowadzał agitacje. I o dziwo przede mną szło spacerkiem małżeństwo i nie wzięło ulotek podziękowało grzecznie mówiąc nie ,agitującego komentarz to inna opcja. O dziwo znam te małżeństwo nigdy nie obchodziło ich sprawy kto i z jakiej jest opcji. Znam dobrze agitującego i to dłuższy czas w jakiej już on opcji nie był co tylko i gdzie to jak ta chorągiewka na wietrze umie się ustawić. Czy tak uważam brutalna kampania i w takim grajdołku jak Chojnów jest na miejscu . Nienawiść bo inna opcja co ma to do rzeczy . jak na górze tak i na dole . Bo my lepsi a oni gorsi a gdzie ten człowiek , gdzie ta społeczność lokalna to się nie liczy , wręcz przeciwni jeśli my nie zadbamy o to jakich będziemy mieć radnych to kto. To będziemy mieć bo on nie z tej opcji i nie człowiek. Boli mnie to że są tacy ludzie że nie umieją uszanować drugiego człowieka.

Bo to PACAN!

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”