Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

Re: Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 18:41

No no ale żeś mi dopalił :mrgreen:
wy politycy myślicie sobie że może bezkarnie pieprzyć nas wyborców w d... . Jak ja statystyczny wyborca pozwalam sobie raz w roku przed wyborami krytykować by sobie ulzyć , powszechnej korupcji, nepotyzmowi, głupocie jaka się upowszechniła w polityce państwowej i samorządowej, to już was to boli.
Wiesz kris akurat nie jestem z pisu, jakbyś się wczytał w moje wypowiedzi, ani żadnej innej partii, jestem zwykłym obywatelem który raczej w brudnej polityce nie lubi maczać nóg gdy nie musi. Przynajmniej wiem że ty to SLDowiec, którego zabolała sprawa lotniska.
Wszystkim wiadomo wszem i wobec że sprawa lotniska to przekręt stulecia SLD.
W celu uruchomienia lotniska swego czasu znajdowali się inwestorzy zagraniczni tylko, SLD robiąc wałek na terenach ochronnych torpedował te zamiary. To co zrobił SLD to z głupoty oczywiście bo inaczej tego nie można nazwać jak ktoś sprzedaje teren na którym nie wolno budować z uwagi na użytkowanie obiektu lotniska. A teraz mają trupa w szafie i czekają na moment by , po cichu go zakopać-czyli chchą zlikwidowac lotnisko, bo wiedzą że w końcu się ktoś może odważyć i podać do sadu decyzje związane z wydaniem pozwolenia na budowę tych marketów.
Jakby u nas było prawo, to kilku panów z SLD już by kiblowało ze 40 lat za przestępstwa gospodarcze. Tak, tak 40 lat , bo w przypadku przestępstw gospodarczych powinno być tak, że kary za poszczególne powinny być sumowane, aby takie cwaniaczki zastanowili się czy warto, to jest zdrada wobec interesów naszego państwa. Nikt tego nie dostrzega że przestępstwa gospodarcze niszczą nasz kraj, nasze bezpieczeństwo które tak niby chcą wszyscy powiększyć.

Yo yo yo

Postautor: Yo yo yo » 16 lis 2010, o 18:56

Jest jeden taki człowiek na którego zagłosuje i będzie to Pan Majkut :) dla czego on ?bo ma dużą wiedzę o nauce i życiu .

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 19:46

a z tórego on jest ugrupowania? ten Mańkut?

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 19:58

a propo SLD panie Wierzbicki czy mogę wiedzieć czy jest pan sympatykiem SLD, bo widzę że nadepnąłem na odcisk temu ugrupowaniu przypominając obywatelom, sprawę lotniska i akurat u pana podniusł się ich głos mimo że mają swój wątek na tym forum :mrgreen:

Gość

Postautor: Gość » 16 lis 2010, o 20:11

yogi pisze:a propo SLD panie Wierzbicki czy mogę wiedzieć czy jest pan sympatykiem SLD, bo widzę że nadepnąłem na odcisk temu ugrupowaniu przypominając obywatelom, sprawę lotniska i akurat u pana podniusł się ich głos mimo że mają swój wątek na tym forum :mrgreen:

Podniósł bo podnosi

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 20:17

alee gościu żeśzaszalał no brawo tylko na to cię stać zwracać uwagę na to że mam dysleksję, czy inwalidzie jeżdzącym na wózku inwalidzkim też zwróciśz uwagę i powiesz mu" nie wozić dupy tylko chodzić na nogach"?
to jest forum kolego i już pisałem o tym że jest niepisana zasada znana od początków isnienia interentu że na błedy stlistyczne i ortograficzne nie wypada tu zwracać uwagi.
Wysil się kolego podrap się po pogłowie i wystukaj i jakąś konstruktywną wypowiedz, na temat a nie dwa słowa o" d..pie maryny" :mrgreen:

nick_

Postautor: nick_ » 16 lis 2010, o 21:42

Kiedyś dysleksję leczyło się pasem. Firefox ma zaimplementowany moduł sprawdzania pisowni. Cytat z forum samochodowego z którym się całkowicie zgadzam:
"Kilkanaście lat temu dysfunkcji tego typu diagnozowanych było kilkadziesiąt razy mniej. Teraz co drugi to dyslektyk. Dlaczego tak jest?
- Bo kiedyś trudniej było "załatwić" takie kwity?
- Bo wtedy nie było internetu (pełnego dysfunkcyjnych tekstów), za to więcej czytało się książek* (dużo lepiej opracowywanych korektorsko)?
- Bo kiedyś Rodzic, któremu nauczyciel zwrócił uwagę, że syn/córka ma problemy z ortografią płonął żywą czerwienią na twarzy, a teraz robi belfrowi awanturę, że ten śmie zawracać im głowę takimi pierdołami?
- Bo kiedyś Rodzice nie uczestniczyli w wyścigu szczurów dla kasy i więcej czasu spędzali z dziećmi, m.in. pomagając im w odrabianiu zadań domowych i zwracali uwagę na błędy na bieżąco?
- Bo kiedyś w domach wielopokoleniowych, dzieci miały wpajany - od najmłodszych lat - szacunek dla starszych, co z kolei objawiało się większym przejmowaniem się latorośli uwagami nauczycieli?
- Bo... Bo... Bo...

Powodów tego "wysypu" dysfunkcyjnych jest bardzo wiele. Nie zmienia to jednak faktu, że na chwilę obecną 90% dysfunkcyjnych to lenie, z załatwionymi przez leniwych rodziców papierami. Bo przecież łatwiej jest załatwić taki papier, niż poświęcić dziecku godzinę dziennie, żeby poćwiczyć pisanie... No i ... skąd wziąć tą godzinę?! "
Koniec cytatu!

Robert

Postautor: Robert » 16 lis 2010, o 21:59

yogi pisze:a propo SLD panie Wierzbicki czy mogę wiedzieć czy jest pan sympatykiem SLD, bo widzę że nadepnąłem na odcisk temu ugrupowaniu przypominając obywatelom, sprawę lotniska i akurat u pana podniusł się ich głos mimo że mają swój wątek na tym forum :mrgreen:

I pudło panie yogi, detektywa z pana nie będzie:) A tak nawiasem to, aby nie było niedomówień - nie należę do żadnej partii. Widząc jakieś dziwne pyskówki na moim forum doszedłem do wniosku, że nie ma sensu się wtrącać, bo co by tu nie powiedzieć to zawsze będzie ktoś niezadowolony. Niech pan, więc nie wyciąga mylnych wniosków i nie pisze głupot o tym, KTO CO PISZE i nie nakierowuje innych na swój tok myślenia, bo wprowadza pan w błąd. Ja się swoich wypowiedzi nie wstydzę i je podpisuję. W przedciwieństwie nawet do pana czy pani- bo nie wiadomo kim jesteś. Z jednym się tylko zgodzę- anonimowość dodaje ODWAGI forumowiczom. A ja przypominam i proszę o nie wykorzystywania mego forum do pyskówek, bo nie o to mi chodziło.

Co do lotniska to nie nacisnął mi pan/pani na żaden odcisk. Bo jeżeli chodzi o nie to jedno jest pewne i to jest moje zdanie- więcej ludzi w tym Chojnowian wykorzystuje Legnickie lotnisko do zakupów w Auchan itp. wszelkich marketach tam pobudowanych niż do latania! A jak będę chciał gdzieś kiedyś polecieć to wykorzystam pas startowy we Wrocławiu skoro w Legnicy go nie ma. I to jest moje i tylko moje zdanie. Nie jestem za ani przeciw lotnisku, ale za tym, co, na co dzień ułatwia życie większości. Nie mam zamiaru więcej tego tematu komentować.

KAFAR

Postautor: KAFAR » 16 lis 2010, o 23:29

Jedno trzeba powiedziec jasno! Na kilkudziesieciu czy kilkuset kandydatow do rady miasta i powiatu to tylko Wierzbicki mail odwage się przedstawic! Reszta wolala patrzec z plakatow na swoich ewentualnych wyborcow. Dla mnie to tchórzostwo wiec swoj glos oddam Wierzbickiemu, może wreszcie inni nabiorą szacunku do swego elektoratu i nabiorą odwagi. Nam tchórzy w radach nie potrzeba.

yogi

Postautor: yogi » 17 lis 2010, o 12:33

tak tylko z ciekawości zapytałem. A kwestia lotniska ile to mieszkańców Chojnowa by latało z legnicy jest wciąż nie rozwiązania w końcu nie lądują tam samoloty prawda. Ktoś z chciwości i głupoty sprzedał grunt stanowiący strefę ochronną lotniska i latanie się skończyło . Trzeba to trzeba dziękować panom z SLD W końcu za ich rządów był taki wysyp afer. Do dziś pamiętam co dwa tygodnie kolejny baron podejrzany o defraudacje milionów, a to był czubek góry lodowej. Mam nadzieję że niedługo w TVN zostanie poruszona w końcu sprawa lotniska najlepiej reportaż i to wyemitowany tuż przed wyborami do sejmu będzie najlepszą reklamą dla tej partii :mrgreen:

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”