Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

Re: Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Postautor: yogi » 18 lis 2010, o 18:53

wszyscy tu piszą bo to jedyne miejsce gdzie ktoś coś odpowiada, a w poztałych wątkach niestety napotyka się na mur ignoracji, a myślałem że ja wyborca jestem najwazniejszy w tym momencie, że rada miasta jast dla nas a nie my dla rady no takie poniżenie :mrgreen:
odnośnie chodnika w małym parku to wgryzłem się w temat, no i Komitet Rozwój Chojnowa ma w swoim programie zagospodarowanie Parku Śródmiejskiego i ciągu pieszego wzdłuż rzeki Skory wraz z terenem rekracyjnym i oświetleniem . Taka promenada z ławeczkami i latarniami retro będzie. Ponoć złożyli wniosek do RPO. Mam nadzieję że jak będzie realizowany projekt to pomyślą o takich cokołach z kamienia na pomniki co 50 metrów może. Może w przyszłości jakieś pomniki sztuki miasto będzie fundować, i będzie to wyglądać jak promenada w londynie. :mrgreen:
no trzeba przyznać ze ich program jest najbardziej szczegółowy, jakieś konkrety :mrgreen:

Robert

Postautor: Robert » 18 lis 2010, o 19:17

yogi pisze:wszyscy tu piszą bo to jedyne miejsce gdzie ktoś coś odpowiada, a w poztałych wątkach niestety napotyka się na mur ignoracji, a myślałem że ja wyborca jestem najwazniejszy w tym momencie, że rada miasta jast dla nas a nie my dla rady no takie poniżenie :mrgreen:
odnośnie chodnika w małym parku to wgryzłem się w temat, no i Komitet Rozwój Chojnowa ma w swoim programie zagospodarowanie Parku Śródmiejskiego i ciągu pieszego wzdłuż rzeki Skory wraz z terenem rekracyjnym i oświetleniem . Taka promenada z ławeczkami i latarniami retro będzie. Ponoć złożyli wniosek do RPO. Mam nadzieję że jak będzie realizowany projekt to pomyślą o takich cokołach z kamienia na pomniki co 50 metrów może. Może w przyszłości jakieś pomniki sztuki miasto będzie fundować, i będzie to wyglądać jak promenada w londynie. :mrgreen:
no trzeba przyznać ze ich program jest najbardziej szczegółowy, jakieś konkrety :mrgreen:

Nie ukrywam, że mnie yogi pocieszyłeś tą informacją. Mam też nadzieję, że do O_o też ta informacja dotrze. Wielkie dzięki:):):):)

yogi

Postautor: yogi » 18 lis 2010, o 19:32

ja bym jednak zalecałem trzymanie reki na pulsie. Skoro złożyli wniosek, to prawdopodobnie istnieje już Koncepcja, studium wykonalnosci i Program funkcjonalno uzytkowy . Warto osobby, zaintersowane, czyli uzytkownicy czyli my mieszkańcy , zapoznali się z tymi dokumentami , szczególnie koncepcją i PFU. Bo jeszce moznadyskretniec dokonać jakiś korekt i uzupełnić jeśli coś tam pominęto, jak opracują SIWZ do przetargu i go ogłoszą to już nic się nie da na tym etapie poprawić.
Nie wiem czy nowe władze, burmistrz, radni będą otwarci do wsółpracy z mieszkańcami .
Osobiście nie lubię być jako obywatel uzczęśliwiany na siłę , bez mojej wiedzy. Bo pózniej wychodza takie rodzinki jak ostatnio pokazali w tv, że zrobili dorgę bez wiedzy włascicieli domków i mieli drogę 1 metr na swoim wjazdem i lipa, albo ta afera z rondem na podwórku :mrgreen:

barbara

Postautor: barbara » 18 lis 2010, o 22:46

Panie Robercie chcialam się zapytac czy mieszkając na osiedlu piotrowickim też będę mogła na pana oddać głos?

maciek

Postautor: maciek » 18 lis 2010, o 23:01

barbara pisze:Panie Robercie chcialam się zapytac czy mieszkając na osiedlu piotrowickim też będę mogła na pana oddać głos?

Spoko na radnych powiatowych głosuje sięm w calym mieście

Robert

Postautor: Robert » 19 lis 2010, o 16:10

maciek pisze:
barbara pisze:Panie Robercie chcialam się zapytac czy mieszkając na osiedlu piotrowickim też będę mogła na pana oddać głos?

Spoko na radnych powiatowych głosuje sięm w calym mieście

Widzę Pani Barbaro, że jakiś uczynny "maciek" wyręczył mnie w odpowiedzi i za to serdecznie dziękuję.

Właśnie wróciłem z pracy gdzie w dniu dzisiejszym miąłem finał organizowanego przez Legnicką Straż Miejską i Policję konkursu dla szkół gimnazjalnych p.n."Prewencja Teatralna 2010, którego jestem współorganizatorem od siedmiu lat. I jest mi miło donieść, że nasze Chojnowskie Gimnazjum nr 1 Zajęło II miejsce w powiecie a Gimnazjum nr 2 zdobyło wyróżnienie. Zaznaczyć musze, że Gimnazjum nr 2 wzięło w tym konkursie udział po raz pierwszy. Drużynom składam serdeczne gratulacje. Impreza finałowa od początku odbywa się na terenie MCK przy ul. Mickiewicza.

O_o

Re: do wszystkich kandydatów-nie wciskajcie farmazonów

Postautor: O_o » 19 lis 2010, o 19:50

Robert pisze:
O_o pisze:Więc tak ja na nikogo nie zagłosuje ponieważ jesteście wszyscy mało skuteczni ...wszyscy robią boiska .nowe chodniki na mieście wszystko co popadnie a nie potrafią zrobić chodnika w małym parku bo jak się tamtędy przechodzi to błota jest po kolana ..i łatwo się wywrócić ..Drodzy kandydaci! obiecywać to ja też potrafię ..ale nie ukrywajmy ze wszyscy chcecie się po prostu wzbogacić na innych w krótkim czasie taka jest prawda Biznes to Biznes.Pozdrawiam

No, no, no:) nie wiem ‘’O_o”, dla czego właśnie na „moim forum” wytykasz radnym nieskuteczność zwłaszcza, że wytykasz to radnym miejskim, którym to radnym nie byłem w ostatnich latach. A powiem więcej ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100% Ja też mam dość łażenia po parku po kolana w błocie, mnie też krew zalewa jak np. idę na targowisko miejskie i tam tonę w błocie. Mnie wreszcie krew troista zalewa jak przy targowisku spotykam jednego z ważniejszych w urzędzie urzędników a ten zamiast zainteresować się stanem nawierzchni targowiska patrzy na mojego „kochanego” psa i pyta się mnie –„TY GO JESZCZE NIE OTRUŁEŚ?”. K…WA!!! myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok!!!! Nie wiedziałem czy mu przyp…ć czy wykąpać w rzece?!!! Doszedłem do wniosku, że wyższe wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozumem i nie ma powodu abym ja się z tego powodu z nerwów nabawił wrzodów żołądka. Jako osoba inteligentna nawet nie starałem się mu odpowiedzieć, bo nie chciałem mu zrobić wstydu gdyż był ze swoją też wykształconą małżonką. Jego zdanie o moim owczarku niemieckim, który się nazywa, Tajson słyszało kilka osób tam pracujących. Osoby te znają mnie i mego psa w związku z tym, że nie są mieszkańcami Chojnowa zapytały się mnie, kim jest ten facet, odpowiedziałem im, że to reprezentant miejskich urzędników.:) Nie wdawałem się więcej w dyskusje mówiąc np., że z tym urzędnikiem przez kilka lat razem pracowałem.:)

Wracając do stanu nawierzchni targowiska powiem tylko, że gdybym był handlowcem to odpowiedzialni za ten stan na targowisku już by zostali dawno wywiezieni na taczkach i wykiprowwani w okolicy Michowa. Bo to zakrawa na kpinę, gdy pobiera się opłaty a w zamian oferuje się warunki urągające wszelkim zasadom higieny o estetyce nie wspomnę.

Nie wiem też, dla czego O_o zarzucasz mi chęć wzbogacenia się skoro wszyscy wiedzą, że jestem ostatnią osobą, która możesz o to posądzić! Może następnym razem najpierw zacznij od przeczytania forum a potem spróbuj skomentować treści zawarte na tej stronie a nie wprowadzasz zamęt wpisując nowy temat. W ogóle niezwiązany z moją osobą.

Niestety wiem też, że jestem jedynym kandydatem, który miał w ogóle odwagę się tu „wystawić”,:) co nie oznacza, że mam zamiar odpowiadać za „grzechy”:) osób pod kierunkiem, których kierujesz swoje uwagi. Te akurat osoby nie miały odwagi się tu wpisać, a szkoda. –„ZE ŚLICZNYMI PYSZCZKAMI NA PLAKATACH TRUDNO JEST PODYSKUTOWAĆ”!:) :):):):):):):):)

Może mimo wszystko oddasz głos na mnie?:) Kandydata do Rady Powiatu:):):):):):):)

Muszę Cię też uprzedzić, że nie załatwię Ci za to pracy. Nie zwolnię Cię z płacenia podatku od nieruchomości. Nie zmniejszę Ci wysokości czynszu. No i wreszcie nie ułożę Ci osobiście chodnika w parku.

Za to wszystko Ciebie bardzo przepraszam. Ale mogę obiecać jedno! Pomagać jak do tej pory wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują. Serdecznie pozdrawiam:)

to nie tak jak Pan myśli chodziło mi o Tych co już byli i może o tych co będą czyli prawdopodobnie Tych samych :(..ale przekonał mnie Pan ma Pan mój głos .Pozdrawiam

zmienmy chojnów

Postautor: zmienmy chojnów » 13 sty 2011, o 16:12

Fajne ma Pan rysunki satyryczne i był Pan kiedyś u nas w szkole !! Zagłosuje :D

Ostatnio przesunięty w górę 13 sty 2011, o 16:12 przez: Anonymous.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”