Program wyborczy -PO lista nr 4-komentarze

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
mic

Re: Program wyborczy -PO lista nr 4-komentarze

Postautor: mic » 18 lis 2010, o 11:46

Pozdrawiam "yogi", nie jestem w chojnowie ani wybieranym ani wybierającym, ale przeczytałem kilka twoich wpisów i mam jedną uwagę - nie pisz proszę o sobie "prosty" czy "szary" obywatel, z twoich wpisów wynika, że gdybyś wystartował (a może tak jest?) to ta miejscowość będzie opływać mlekiem i miodem..., obecnie kandydujący nie piszą konkretów i nigdy nie napiszą, to nic nowego..., jestem pewien, że zostając kandydatem wpisałbyś same konkrety z wyliczeniem ,wskazaniem miejsca, terminem itp. , i mało tego - z pewnością to zrealizujesz !!!, pozdrawiam, twój wyborca

yogi

Postautor: yogi » 18 lis 2010, o 12:59

hahahaha
Aleś przywalił teraz mic, dynamitu do ognia. hahaha
No to teraz nasi przyszli radni będą na siebie wzajemnie patrzeć podejrzliwie spod byka, myśląc że może wśród nich jest ten krwiożerczy, znienawidzony misiu Yogi. Dobrze że nie wyczerpałem całego pakietu pomysłów wyborczych przedstawiając je tu. Bo później towarzystwo na posiedzeniu rady by czekało, aż który się wyrwie z takim jednym tematem ze znienawidzonego forum. I padnie krzyk: to yogi ! No i zacznie się trzepanie "misiowi" futra :mrgreen:

Misiu yogi będzie jeszcze tylko kilka dni "teroryzował" światek samorządowy. Do ciszy wyborczej a potem musi iść niestety do lasu. No I wszyscy kandydaci będą szczęśliwi że już nie będzie im podkradał "batonów wyborczych".
Ale za rok kolejne wybory i yogi być może powróci , jak go nie ustrzelą w okresie łowów :mrgreen:

ludzik

Postautor: ludzik » 18 lis 2010, o 22:49

Yogi ma racje , to co wyprawiacie to czysta hipokryzja, niestety nie potraficie umiejętnie sprawować lokalnej władzy.
Można wam już podziękować.

yogi

Postautor: yogi » 19 lis 2010, o 20:36

przy okazji to chciałem podziękować PO za to że zadbali o moje pieniądze w OFE. Mam rozumieć że po 1 maja 2011 mam wyjechać do Niemiec i ułożyć sobie tam życie. Ponadto chciałem podziękować panu Tuskowi za wielką determinację w uczynieniu naszego kraju drugą Irlandią. Zapewne niedługo unia nam na ogromną podwyżkę żeby nasza gospodarka nie upadła mordą na pysk. To się nazywa strategia :mrgreen:

obywatel

Postautor: obywatel » 19 lis 2010, o 20:38

Ludzie nie głosujcie na M. Szewczyka z listy PO! Obrażał nie raz NASZE miasto, to człowiek fałszywy, na którego za nic nie oddał bym swojego głosu! Pozdrawiam i weźcie sobie moje słowa do serca.

karlos

Postautor: karlos » 19 lis 2010, o 20:42

obywatel pisze:Ludzie nie głosujcie na M. Szewczyka z listy PO! Obrażał nie raz NASZE miasto, to człowiek fałszywy, na którego za nic nie oddał bym swojego głosu! Pozdrawiam i weźcie sobie moje słowa do serca.

A kim jest ten Szewczyk? To nie syn byłego policjanta z Chojnowa? Czy to ten bardziej znany "Dratewka"?:)
Choć ani myślalem głosowac na nieudaczników z PO czy nie daj Bóg z PiS-u:(

Jan

Postautor: Jan » 19 lis 2010, o 21:39

I nie daj Bożę na Samorządność i Demokracje (SLD) !!!

yogi

Postautor: yogi » 19 lis 2010, o 21:41

i nie bierzcie od nich jabłek , pamiętacie chyba jak skończyła królewna Śnieżka :mrgreen:

Yogi

Postautor: Yogi » 19 lis 2010, o 22:06

Ale się tych Yogi rozmnożyło.
Co drugi to Yogi i Yogi. Ciekawe, który prawdziwy ?

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”