PiS - komentarze

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

PiS - komentarze

Postautor: yogi » 15 lis 2010, o 18:39

No i kolejny program który do mnie dotarł program Pisu
Niestety czysta propaganda ogólnikowa ,i mącenie wody w jeziorze by zasłonić ludziom oczy.
Program wsparcia dla inwestorów, gdzie można dowiedzieć się o szczególach?
Bo ja też mogę napisać w swoim programie np. program badań kosmicznych i wszyscy beda pod wrażeniem :mrgreen:
Mam rozumieć że prezes ocenzurował wam program wyborczy. :mrgreen:

aongus

Re: PiS - komentarze

Postautor: aongus » 16 lis 2010, o 14:45

A może w ulotce zamieszcza się tezy programowe ?
Inaczej ulotka by miała kilka stron...i pewnie nikt oprócz kilu osób by jej nie przeczytał

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 15:40

Ugrupowanie "Rozwój Chojnow"a potrafiło na ulotce przedstawić szczegółowy program wyborczy i jeszcze zamieścić dokonania, a wy nie?
Panowie nie kompromitujcie sie przed społeczeństwem. To jest własnie obraz do czego doprowadziły feudalne rządy pana Kaczyńskiego-ograniczenie w myśleniu. Możecie myśleć i mieć poglądy dowolne pod warunkiem że nie stoją w sprzeczności z poglądami prezesa hahahaha :mrgreen:
To naprawdę żałosne, dno dna jak to mówi pani Gesler, jesteście najgorszą " restauracją w Polsce serwującą samorządowy program wyborczy".
Program wyborczy "Rozwoju Chojnowa uważam za przeciętny ale poprawnie sformułowany.
Wasze wykręty dotyczące braku możliwości to dla mnie wyborcy obraza, jakbyście mi napluli w twarz. Zagryzę żeby, otrę sobie twarz ale na wyborach sobie dokładnie was zapamiętam :mrgreen:

ri-pi

Postautor: ri-pi » 16 lis 2010, o 15:59

Muszę zaznaczyć że moje poglądy są dalekie od poglądów PIS , ale należy zauważyć że programy wszystkich Komitetów mogą być stekiem bzdur . Wtedy są prawdziwe gdy po dojściu do władzy przez dane ugrupowanie są realizowane. Więc teraz chyba zrozumiecie czemu dzisiejsi Radni będący jednocześnie kandydatami do nowych Rad nie chcą spotkań z wyborcami. Ja miałbym parę pytań do Radnych kończących kadencję , ale Oni mają mnie w "głębokim poważaniu"

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 16:06

Kolego po to jest to forum żeby je zadawać. O tyle jest to lepsze od wieców i spotkań, że tu zostanie to utrwalone i nie zginie , i przed kolejnymi wyborami bedziesz miał okazję ich zacytować.
widzisz że panowie kandydaci się nie palą do udzielania wywiadów na tym forum . Boją się że tego że kiedyś za to bekną hahahahahaa :mrgreen:
Wiec śmiało wal co leży ci na sercu, im więcej pytających tym lepiej.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 16 lis 2010, o 18:45

yogi pisze:Kolego po to jest to forum żeby je zadawać. O tyle jest to lepsze od wieców i spotkań, że tu zostanie to utrwalone i nie zginie , i przed kolejnymi wyborami bedziesz miał okazję ich zacytować.
widzisz że panowie kandydaci się nie palą do udzielania wywiadów na tym forum . Boją się że tego że kiedyś za to bekną hahahahahaa :mrgreen:
Wiec śmiało wal co leży ci na sercu, im więcej pytających tym lepiej.

Ja mam taką propozycję : Skoro dzisiejsi Radni w poprzedniej kampanii wyborczej nam obiecywali a po 4 latach mają nas w d...e i nie mają ochoty na spotkania by się z obietnic wytłumaczyć to moja propozycja jest następująca - w tych wyborach popierać tylko nowych jeszcze nie upapranych w obietnice kandydatów . Będzie to ostrzeżenie dla nowych Radnych by poważnie traktować elektorat.

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 19:52

Bardzo chętnie tylko niech zaprezentują konkretny program wyborczy w którym rozróżnią co obiecują a co zamierzają forsować w radzie by miasto na tym skorzystało . Nie oczekuje obietnic bez pokrycia ,ale sformułowań zrobię wszystko co w mojej mocy..., zamierzam zaproponować radzie miasta powiatu następujące pomysły... itd
ni i przedstawić onkretnie co, jesli np ma być to szalet to proszę mi podać miejsce lokalizacji, i jaki to ma być czy latryna czy toaleta zespółczką ,żebym miał pewnosć że rzeczywiście ten gość ma wizję, pomysł na to co dekllaruje w swoim programie. czy to takie trudne dla was? :mrgreen: ?

aongus

Postautor: aongus » 16 lis 2010, o 23:01

Nikt nie może przedstawić dokładnego programu wsparcia dla przedsiębiorców, ponieważ każdy taki program musi być zaopiniowany przez Komisje Europejską.
Oczywiście jest to do zrobienia, możemy wziąć na przykład gminne Legnickie Pole gdzie taki program został napisany i zaaprobowany przez Komisje Europejską.

No właśnie panie yogi co mam prezes Kaczyński wspólnego z wyborami samorządowymi w Chojnowie ?

Dziś na przykład PO zrobiła spotkanie z wyborcami, gdzie frekwencja była imponująca, czyli dwie osoby, aw końcu w ich szeregach są obecnie radni i nikt nie chciał zadać im pytania ???

aongus

Postautor: aongus » 16 lis 2010, o 23:02

Ja mam taką propozycję : Skoro dzisiejsi Radni w poprzedniej kampanii wyborczej nam obiecywali a po 4 latach mają nas w d...e i nie mają ochoty na spotkania by się z obietnic wytłumaczyć to moja propozycja jest następująca - w tych wyborach popierać tylko nowych jeszcze nie upapranych w obietnice kandydatów . Będzie to ostrzeżenie dla nowych Radnych by poważnie traktować elektorat.[/quote]

Ja popieram :D

ludzik

Postautor: ludzik » 16 lis 2010, o 23:35

Dla mnie PIS może rozsyłać czyste ulotki z napisem PIS, ta partia to i tak jedyne sensowne rozwiazanie, wystarczyło im 1 rok i 8 miesięcy by zadłużenie zmniejszyć o 18 miliardów a PKB podskoczyło wówczas do 6,8 % , żadne inne ugrupowanie polityczne tego nie dokonało w tak kórtkim okresie czasu. PO to porażka - choć są nad wyraz sprytni, im też coś sie udało - jako jedyna partia w Polsce w ciągu zaledwie 3 lat......sprzedała kraj a długo zwiększyła wg. jawnych danych o 200miliardów zł( nawet Gierek tego nie dokonał, choć po nim cos zostało), reszty dopisywać nie trzeba. Teraz to nawet najlepszej partii z najbardziej rozsądnym programem będzie ciężko zmienić tor jakim podąża państwo.

A takie najeżdżanie na PIS i jej członków , zrobiło się już naprawde żałosne. Jest to tylko ucieczka od przykrej rzeczywistości i wymowka od barku własnych dokonań chyba że lubicie zamiast pracować biegać po orlikach.
Cała Europa patrzy na to i sie smieje - jak kraj z 1.3bn zł długu uważa sie za zieloną wyspę
Wiem coś o tym bo w Chojnowie już nie mieszkam od długiego czasu.....przyglądam się tylko.

Pozdrawiam

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”