PiS - komentarze

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
HA,HA,HA

Re: PiS - komentarze

Postautor: HA,HA,HA » 17 lis 2010, o 00:12

ludzik pisze:Dla mnie PIS może rozsyłać czyste ulotki z napisem PIS, ta partia to i tak jedyne sensowne rozwiazanie, wystarczyło im 1 rok i 8 miesięcy by zadłużenie zmniejszyć o 18 miliardów a PKB podskoczyło wówczas do 6,8 % , żadne inne ugrupowanie polityczne tego nie dokonało w tak kórtkim okresie czasu. PO to porażka - choć są nad wyraz sprytni, im też coś sie udało - jako jedyna partia w Polsce w ciągu zaledwie 3 lat......sprzedała kraj a długo zwiększyła wg. jawnych danych o 200miliardów zł( nawet Gierek tego nie dokonał, choć po nim cos zostało), reszty dopisywać nie trzeba. Teraz to nawet najlepszej partii z najbardziej rozsądnym programem będzie ciężko zmienić tor jakim podąża państwo.

A takie najeżdżanie na PIS i jej członków , zrobiło się już naprawde żałosne. Jest to tylko ucieczka od przykrej rzeczywistości i wymowka od barku własnych dokonań chyba że lubicie zamiast pracować biegać po orlikach.
Cała Europa patrzy na to i sie smieje - jak kraj z 1.3bn zł długu uważa sie za zieloną wyspę
Wiem coś o tym bo w Chojnowie już nie mieszkam od długiego czasu.....przyglądam się tylko.

Pozdrawiam

TAK, TAK, TAK tylko się przyglądasz? Tylko, że z pierwszego miejsca na liście PiS-u. Pamiętam jak biegałeś po mieszkaniach przy każdych wyborach za każdym razem z innej formacji politycznej. To się nazywa być twardym politykiem! Jeszcze żadna chorągiewka nie wytrzymała tylu zmian klubowych. Dla ciebie PiS może roznosić ulotki z samym napisem PiS? To mnie nie dziwi, bo gdyby nawet było tam napisane na 100 stron maszynopisu to wartość tych programów równałaby się czystej kartce papieru z napisem PiS! Nie pochlebiaj sobie Wielki polityku PiS-u:)

ludzik

Postautor: ludzik » 17 lis 2010, o 08:30

dobre ...biegałem, hahaha!!!! :lol: twój komentarz jest równy tym na onecie albo interii (żadnych konkretów tylko jazda po PIS)
napisałem prawde i ciebie już boli.
szkoda że masz już tak wyprany od tv rozum, że w każdą bajeczkę uwierzysz.
jeżeli już jednak chcesz się spierać to napisz co PO zrobiło dobrego dla ciebie, twojego miasta, regionu, w ciagu tych ostatnich 3 lat i jaki to będzie miało wpływ na następne 3 lata.
fakt zrobili dużo...ale w przeciwnym kierunku.

poczytaj sobie troche niezależnej lub zagraniczej prasy, oglądnij troche amerykańskiej , holenderskiej czy nawet brytyjskiej tv i dobiero się wypowiadaj.

z resztą jaka partia by nie była u władzy , mnie to nie dotyczy.....ale szkoda by było przyjeżdżać do Chojnowa wschodniego miasta z Landu Dolny Slask zamiast do Polski

yogi

Postautor: yogi » 17 lis 2010, o 11:47

...hmmm . A więc chcecie zmniejszyć dług publiczny w gminie? To ile urzędników wyleci na bruk? :mrgreen:
I mam rozumieć że połączycie gminę miejską i wiejską w gminę miejskowiejską z ograniczoną liczbą radnych . Konkretne oszczędności . Przyłączycie wsie Jerzmanowice, Piotrowice, Konradówka, Gołaczów, Michów, Goliszów i Biała do granic . Chojnowa. No to już super zmiana. W końcu będziemy 20 tysięcznym miastem, a być może nawet 25 tysięcznym,. Nowe tereny pod inwestycje , Uchwalone nowe miejscowe plany, chodniki i oświetlenie na wsi, a rolnicy zarobią kasę na sprzedazy gruntów rolnych no pięknie tego własnie od was oczekiwałem :mrgreen:

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”