Brak znajomości prawa

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
ri-pi

Brak znajomości prawa

Postautor: ri-pi » 22 lis 2010, o 12:36

Mam pytanie do moderatora tego forum . Dlaczego w czasie ciszy wyborczej forum było wyłączone ? . Należało tylko uniemożliwić dokonywania nowych wpisów a nie wyłączać forum. Nie wolno agitować w czasie ciszy wyborczej ale wolno czytać i oglądać plakaty wywieszone w mieście. Jeśli tak to należało uprzątnąć całe miasto z plakatów , bilbordów itp. Nadgorliwość gorsza od .................. .

yogi

Re: Brak znajomości prawa

Postautor: yogi » 22 lis 2010, o 12:57

Obywatelu, po tym poście na tym forum masz:
prawo zachować milczenie, wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie. Masz prawo do adwokata, jeżeli Cię nie stać zostanie Ci przydzielony adwokat z urzędu. Masz również prawo do wykanania jednedo telefonu.
Podporządkuj się nowej władzy to dobrze na tym wyjdziesz.:mrgreen:

Arek
Zasłużony
Kontaktowanie:

Postautor: Arek » 22 lis 2010, o 14:37

ri-pi pisze:Mam pytanie do moderatora tego forum . Dlaczego w czasie ciszy wyborczej forum było wyłączone ? . Należało tylko uniemożliwić dokonywania nowych wpisów a nie wyłączać forum. Nie wolno agitować w czasie ciszy wyborczej ale wolno czytać i oglądać plakaty wywieszone w mieście. Jeśli tak to należało uprzątnąć całe miasto z plakatów , bilbordów itp. Nadgorliwość gorsza od .................. .

To wszystko prawda, ale nie wynikało to z braku zajmości prawa, a ze zwyczajnego lenistwa i chronicznego braku czasu. Po prostu łatwiej mi było wyłączyć forum, niż grzebać w ustawieniach do każdego z wątków i edytować prawa dostępu. Na przyszłość postaram się poprawić. Pozdrawiam.

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 22 lis 2010, o 15:09

Zaraz, zaraz... Coś mi tu nie gra. Chyba nie całkiem było forum wyłączone. Przeglądać chyba można było? Coś mi się wydaje, że wczoraj sprawdzałem wpisy...
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 23 lis 2010, o 11:43

Jakec pisze:Zaraz, zaraz... Coś mi tu nie gra. Chyba nie całkiem było forum wyłączone. Przeglądać chyba można było? Coś mi się wydaje, że wczoraj sprawdzałem wpisy...

Niestety było całkowicie nieczynne. Też chciałem poczytać wpisy.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”