Kandydaci do Rady Gminy Chojnów

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
Arek
Zasłużony
Posty: 178
Rejestracja: 13 lut 2009, o 09:06
Kontaktowanie:

Kandydaci do Rady Gminy Chojnów

Postautor: Arek » 24 paź 2010, o 20:15

Okręg 1 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 7, kandydatw 12)
Granice: Biała, Kolonia Kołłątaja, Zamienice, Czernikowice

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WISZNIOWSKIEGO
1 Wiszniowski Jan 54 Zamienice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE
1 Kawa Piotr 23 Biała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Ficek Piotr Franciszek 44 Zamienice
2 Tomaszewski Tadeusz 69 Biała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Beigert Marian 61 Biała
2 Łukaszczuk Halina 45 Czernikowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ JERZMANOWICE
1 Baszczyn-Najda Alicja Elwira 35 Biała
2 Giedroyć Joanna Bożena 37 Biała


Okręg 2 (mandatów - 3, komitety które zarejestrowały listy - 4, kandydatw 12)
Granice: Goliszów, Jaroszówka, Niedźwiedzice

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Zachary Zbigniew Janusz 40 Goliszów
2 Gorzyńska Krystyna 36 Jaroszówka
3 Troszczak Stefan 63 Jaroszówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Frańczak Bożena Elżbieta 45 Niedźwiedzice
2 Jasiński Mieczysław Sylwester 60 Jaroszówka
3 Wróblewski Mieczysław 53 Goliszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Płachta Sylwia Ewa 30 Rokitki
2 Kukuła Danuta 49 Jaroszówka
3 Łuczkowiec Mirosław Mariusz 31 Jaroszówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Zimoń Maria 59 Goliszów
2 Turała Wojciech 56 Jaroszówka
3 Lekarewicz Andrzej 49 Niedźwiedzice



Okręg 3 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 4, kandydatw 7)
Granice: Rokitki, Biskupin

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Paturej Kamil Grzegorz 20 Rokitki
2 Falkiewicz-Stoncel Joanna Elżbieta 34 Rokitki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Kozubski Jan Paweł 26 Rokitki
2 Ewkowski Piotr Roman 29 Rokitki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Styrkowiec Bogdan 48 Rokitki
2 Tucholski Andrzej 42 Rokitki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Borkowski Zbigniew Lucjan 54 Rokitki



Okręg 4 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 4, kandydatw 7)
Granice: Dobroszów, Michów, Budziwojów, Strupice, Dzwonów, Gołocin, Pawlikowice

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Chwałek Bartosz Marian 26 Budziwojów
2 Ostropolska Renata Teresa 46 Dobroszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ JERZMANOWICE
1 Bułat Edward 42 Michów
2 Kalinowski Paweł 25 Dobroszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Bzduń Tadeusz 60 Gołocin
2 Działo Waldemar Dariusz 42 Strupice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Demiańczuk Teresa Maria 52 Gołocin



Okręg 5 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 5, kandydatw 10)
Granice: Krzywa, Okmiany

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
1 Kozłowski Bogdan Adam 39 Krzywa
2 Kułaga Mieczysław 53 Okmiany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ JERZMANOWICE
1 Armata Krzysztof 38 Okmiany
2 Dziad Marcin 33 Okmiany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Dorosz Wojciech 42 Okmiany
2 Pyrz Andrzej 34 Krzywa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Michno Stanisława 59 Krzywa
2 Borucki Filip Ivo 23 Piotrowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Baranowski Bogusław Witold 54 Okmiany
2 Kobielski Ryszard Marek 51 Krzywa



Okręg 6 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 4, kandydatw 8)
Granice: Groble, Witków, Jerzmanowice, Stary Łom

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Polańska Helena Franciszka 65 Groble
2 Blecharz Małgorzata 49 Jerzmanowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Bandziak Mirosław 47 Stary Łom
2 Ląd Elżbieta 36 Witków
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Paczosik Łukasz Jan 28 Groble
2 Kupczyński Radosław Zygmunt 44 Jerzmanowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ JERZMANOWICE
1 Wajda Bronisław 56 Jerzmanowice
2 Nowakiewicz Paweł Tomasz 28 Witków



Okręg 7 (mandatów - 2, komitety które zarejestrowały listy - 7, kandydatw 9)
Granice: Piotrowice, Konradówka, Gołaczów, Osetnica

kandydaci (nr na liście, nazwisko i imię, wiek, miejsce zamieszkania):
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJ BIDNYK - "CZAS NA ZMIANY"
1 Konarski Dariusz 43 Osetnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA SAMORZĄDU LOKALNEGO
1 Gawron Bogusław Albin 30 Gołaczów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA
1 Tajchman Ryszard Andrzej 54 Konradówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ JERZMANOWICE
1 Błaszczyk Kamila Justyna 31 Osetnica
2 Zieliński Mirosław 42 Konradówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Domański Jarosław 24 Konradówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA CHOJNÓW'
1 Kudelska Urszula Anna 38 Osetnica
2 Zimirski Roman 46 Konradówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
1 Piasecki Lesław 51 Osetnica



źródło: http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/020000/020902.html

mieszkaniec

Re: Kandydaci do Rady Gminy Chojnów

Postautor: mieszkaniec » 25 paź 2010, o 19:15

Po lekturze strony komisji wyborczej można zauważyć zwiazki rodzinne, tu szwagier z bratową, gdzie indziej mama z córką.


Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość