KASPRZAK NA WÓJTA

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
XXX

KASPRZAK NA WÓJTA

Postautor: XXX » 29 lis 2010, o 16:22

Od wielu lat obserwuję scenę polityczną w gminie Chojnów i jeszcze nigdy moim zdaniem nie było tak fatalnie jak za obecnych rządów Pań. Jak się idzie do urzędu gminy to strach nawet zażartować na temat wyborów i dogrywki, bo ludzie tak się boją stracić "STOŁEK", że omal się nie obesr....ją! To jest szczyt, jak się doprowadza do tak wstrętnej atmosfery w pracy. A przecież to wójt jest odpowiedzialny za stosunki międzyludzkie w podległym mu urzędzie podobnie jak każdy inny szef czy dyrektor w swojej firmie. I to właśnie rządzących należy rozliczać za złą atmosferę w pracy. Wielu pracowników UG ma już dość wiecznych fochów. A szkoda, bo kiedyś lubiłem czasami wpadać do urzędu gminy, aby odwiedzić znajomych. Teraz są tak przestraszeni, że nie ma mowy o serdecznej atmosferze. A szkoda, bo urzędnik doceniony, wyluzowany, uśmiechnięty jest wart dwóch trzech obecnych. Oczywiście nie można tego powiedzieć o wszystkich urzędnikach, bo paru jest jednak wyluzowanych! Jestem pewien, że „nowy” wójt potrafiłby zmienić atmosferę na lepszą a co za tym idzie wydajniejszą, jeżeli chodzi o pracę. W związku z tym będę namawiał do głosowania w dogrywce na Kasprzaka .

Gość

Re: KASPRZAK NA WÓJTA

Postautor: Gość » 29 lis 2010, o 17:57

ja tez jestem za p. Kasprzakiem....

emerytowany urzędnik gminny

Postautor: emerytowany urzędnik gminny » 29 lis 2010, o 18:35

Jestem emerytowanym urzędnikiem byłego Urzędu Miejsko Gminnego w Chojnowie i pamiętam Kasprzaka jako dobrego szefa. W związku z tym będę rozmawiał ze znajomymi w gminie aby głosowali na Mieczysława.

Gość

Postautor: Gość » 29 lis 2010, o 21:47

Osobiście wolę Kasprzaka. O ile dobrze pamiętam to wójtowa chyba byla kiedyś jakąś dyrektorką w Dolpakarcie za komuny. Wtedy też o ile to ona to nie była zbytnio lubiana. Więc wybierzmy Kasprzaka- czas na zmiany:)

WOw

Postautor: WOw » 30 lis 2010, o 09:29

''Od wielu lat obserwuję scenę polityczną w gminie Chojnów i jeszcze nigdy moim zdaniem nie było tak fatalnie jak za obecnych rządów Pań'' a co tu się dziwić przecież kobiety nie nadają sie na wyższe stanowiska można zaobserwować to w pracy ....dostanie awans to się panoszy i udaje Bóg wie kogo ..a za pomniała że zasłużyła na to Tylko dupą...

ri-pi

Postautor: ri-pi » 30 lis 2010, o 19:00

XXX pisze:Od wielu lat obserwuję scenę polityczną w gminie Chojnów i jeszcze nigdy moim zdaniem nie było tak fatalnie jak za obecnych rządów Pań. Jak się idzie do urzędu gminy to strach nawet zażartować na temat wyborów i dogrywki, bo ludzie tak się boją stracić "STOŁEK", że omal się nie obesr....ją! To jest szczyt, jak się doprowadza do tak wstrętnej atmosfery w pracy. A przecież to wójt jest odpowiedzialny za stosunki międzyludzkie w podległym mu urzędzie podobnie jak każdy inny szef czy dyrektor w swojej firmie. I to właśnie rządzących należy rozliczać za złą atmosferę w pracy. Wielu pracowników UG ma już dość wiecznych fochów. A szkoda, bo kiedyś lubiłem czasami wpadać do urzędu gminy, aby odwiedzić znajomych. Teraz są tak przestraszeni, że nie ma mowy o serdecznej atmosferze. A szkoda, bo urzędnik doceniony, wyluzowany, uśmiechnięty jest wart dwóch trzech obecnych. Oczywiście nie można tego powiedzieć o wszystkich urzędnikach, bo paru jest jednak wyluzowanych! Jestem pewien, że „nowy” wójt potrafiłby zmienić atmosferę na lepszą a co za tym idzie wydajniejszą, jeżeli chodzi o pracę. W związku z tym będę namawiał do głosowania w dogrywce na Kasprzaka .

To znaczy , że chodziłeś na ploty do U. Gminy i pracownicy zamiast pracować woleli z Tobą obmawiać innych. To teraz już wiem czemu było tak trudno coś załatwić . Całe szczęście , że Pani Wójt ukróciła te praktyki. Jeśli chodzi o Pana Kasprzaka to już ,,uzdrawiał'' wiele firm. A to w gminie Zagrodno , a to w ZUS czy w Starostwie. Wszędzie pięknie mówił a jak było z pracą to możecie się dowiedzieć od mieszkańców Zagrodna.

Gość

Postautor: Gość » 30 lis 2010, o 19:14

-"Jeśli chodzi o Pana Kasprzaka to już ,,uzdrawiał'' wiele firm. A to w gminie Zagrodno , a to w ZUS czy w Starostwie. Wszędzie pięknie mówił a jak było z pracą to możecie się dowiedzieć od mieszkańców Zagrodna".

Widzę ri-pi nutkę sarkazmu, a więc już wszystko jasne!!! Byleś jednym z tych, którym po znajomości nie załatwiono pracy!!! Widocznie jesteś jakim nieudacznikiem, który nie wie po ktorej stronie się opowiedzieć. Ale takie chorągiewki to zazwyczaj nie dostają pracy. Wyjątek stanowi jeden napuszony Rom w urzędzie gminy. Ale jego brylowanie na salonach już dobiega końcowi:)

ri-pi

Postautor: ri-pi » 30 lis 2010, o 21:13

Gość pisze:-"Jeśli chodzi o Pana Kasprzaka to już ,,uzdrawiał'' wiele firm. A to w gminie Zagrodno , a to w ZUS czy w Starostwie. Wszędzie pięknie mówił a jak było z pracą to możecie się dowiedzieć od mieszkańców Zagrodna".

Widzę ri-pi nutkę sarkazmu, a więc już wszystko jasne!!! Byleś jednym z tych, którym po znajomości nie załatwiono pracy!!! Widocznie jesteś jakim nieudacznikiem, który nie wie po ktorej stronie się opowiedzieć. Ale takie chorągiewki to zazwyczaj nie dostają pracy. Wyjątek stanowi jeden napuszony Rom w urzędzie gminy. Ale jego brylowanie na salonach już dobiega końcowi:)

Szczerze mówiąc to mi jest obojętnie kto zostanie wójtem . Ja mam swoją władzę na Placu Zamkowym. Ale wieś już wybierała wesołków wójtów czy wójciny parę kadencji wstecz. Czy Pan Kasprzak w działaniu będzie lepszy od byłej wójciny z Piotrowic to się okaże. Bajer ma lepszy.

Gość

Postautor: Gość » 30 lis 2010, o 23:32

ri-pi pisze:
Gość pisze:-"Jeśli chodzi o Pana Kasprzaka to już ,,uzdrawiał'' wiele firm. A to w gminie Zagrodno , a to w ZUS czy w Starostwie. Wszędzie pięknie mówił a jak było z pracą to możecie się dowiedzieć od mieszkańców Zagrodna".

Szczerze mówiąc to mi jest obojętnie kto zostanie wójtem . Ja mam swoją władzę na Placu Zamkowym. Ale wieś już wybierała wesołków wójtów czy wójciny parę kadencji wstecz. Czy Pan Kasprzak w działaniu będzie lepszy od byłej wójciny z Piotrowic to się okaże. Bajer ma lepszy.

Aaaaa, to dla tego ta władza z placu zamkowego tak szeroko stawia nogi jak chodzi? To pewnie chodzi o wilgoć w rowie odbytu po twoim języku. Teraz, gdy tak zapunktowałeś tej władzy to może wreszcie ty dostaniesz w odwdzięce te wilgoć ze strony tych chwalonych przez ciebie?:):):):):):):):):):):)) Dla mnie też jest obojętne, kto zostanie wójtem w gminie Chojnów pod warunkiem, że będzie to Pan Mieczysław!:) Tak, tak w przeciwieństwie do wielu innych tu piszących to Kasprzak był moim szefem w przeszłości i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że był jednym z lepszych szefów, jakich miałem w swojej "karierze zawodowej" dla tego wiem, co mówię popierając tego człowieka na stanowisko wójta!!!

Gość

Postautor: Gość » 3 gru 2010, o 20:53

Gość pisze:
ri-pi pisze:

Aaaaa, to dla tego ta władza z placu zamkowego tak szeroko stawia nogi jak chodzi? To pewnie chodzi o wilgoć w rowie odbytu po twoim języku. Teraz, gdy tak zapunktowałeś tej władzy to może wreszcie ty dostaniesz w odwdzięce te wilgoć ze strony tych chwalonych przez ciebie?:):):):):):):):):):):)) Dla mnie też jest obojętne, kto zostanie wójtem w gminie Chojnów pod warunkiem, że będzie to Pan Mieczysław!:) Tak, tak w przeciwieństwie do wielu innych tu piszących to Kasprzak był moim szefem w przeszłości i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że był jednym z lepszych szefów, jakich miałem w swojej "karierze zawodowej" dla tego wiem, co mówię popierając tego człowieka na stanowisko wójta!!!

Oczywiście przełożony z rodziny jest zawsze najlepszy. Pozostałych spraw nie będę Ci odpisywał bo Twój intelekt i tak nie pozwoli Ci to zrozumieć . Koledzy tłumacząc Ci te sprawy mogą wprowadzić Cię w błąd i będą się śmiali z takiego głąba.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”