KASPRZAK NA WÓJTA

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
jajec

Re: KASPRZAK NA WÓJTA

Postautor: jajec » 7 gru 2010, o 23:31

Miałem przyjemność pracować z tym panem Kasprzakiem jak został I starostą powiatu legnickiego powtarzam przyjemność, człowiek, który budował od podstaw powiat po województwie musiał być kumaty na ekonomii i w samorządach, mało tego za jego kadencji powiat legnicki był na 26 albo 28 miejscu w Polsce !!!!! A obecnie zdrowo ponad 100 więc gdyby nie miał pojęcia o ekonomii byłoby niemożliwe takie osiągniecie. Widać nie potrafisz czytać albo chcesz czytać tylko pewne aspekty z życia p. Kasprzaka. Nie twierdzę, że podejmował same dobre decyzje, ale uważam i nie tylko ja go za człowieka uczciwego, dobrego, a co najważniejsze szanuje ludzi wszystkich, bo nie raz widziałem jak rozmawiał ze sprzątaczką na równym poziomie jak z jakimś dyrektorkiem, który tak samo na niego jechał jak Ty bałwanie stara prawda "nie znasz nie oceniaj". Ja w sumie mam propozycję dla ciebie znasz dane p. Kasprzaka podaj swoje wtedy będzie uczciwie, będziecie mogli sobie jawnie porozmawiać na różne tematy. pzdr dla Nowego Wójta Mieczysława Kasprzaka Krzywa trzyma kciuki

yogi

Postautor: yogi » 8 gru 2010, o 10:35

Dobra poczekajmy, pożyjemy, zobaczymy. Przecież panu Kasprzakowi nikt stołka już nie zabierze prawda?
Po roku, po sprawozdaniu finansowym zobaczymy ile się poprawi sytuacja w gminie, na liczbach będzie jasno widać. A pod koniec kadencji zobaczymy czy nowy wójt zgazyfikuje całą gminę, wszędzie będzie woda z wodociągu . Osobiście uważam że to utopia i nawet 2 kadencje nie wystarczyłyby :mrgreen:

Jrka

Postautor: Jrka » 12 gru 2010, o 11:03

Do < yogi > jesteś fanem Jasińskiej to widać i czuć .Zmień sposób myślenia jeżeli potrafisz, na naukę nigdy nie jest za pózno.

yogi

Postautor: yogi » 12 gru 2010, o 17:08

Jrka pisze:Do < yogi > jesteś fanem Jasińskiej to widać i czuć .Zmień sposób myślenia jeżeli potrafisz, na naukę nigdy nie jest za pózno.

za nie ma innego wyboru :mrgreen: ? dlaczego dostaje tylko wybór pomiędzy huraganem i powodzią?
Kobieto jestem anarchistą przeczytaj sobie więcej na ten temat to może coś zrozumiesz więcej :mrgreen: .

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”