KASPRZAK WÓJTEM GMINY CHOJNÓW

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
XYZ

KASPRZAK WÓJTEM GMINY CHOJNÓW

Postautor: XYZ » 5 gru 2010, o 23:41

Jak przewidywalem mój faworyt zostal wójtem gminy Chojnów!:):):):):):):) A więc wyborcy pokazali 2-pANIOM ich miejsce w szeregu!!!! Już prawdziwych cyganów dziś nie ma!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):)

Gość

Re: KASPRZAK WÓJTEM GMINY CHOJNÓW

Postautor: Gość » 6 gru 2010, o 06:52

brawo. bardzo sie ciesze i gratuluje p. Kasprzakowi

ja

Postautor: ja » 6 gru 2010, o 07:49

moim faworytem on nie był, to jest najgorszy prezent na mikołajki jaki dostałam :(

mieszkaniec gminy

Postautor: mieszkaniec gminy » 6 gru 2010, o 07:57

W pięknym stylu panie Kasprzak obejmuje pan władzę naprawdę pogratulować. To jest dopiero zwycięstwo, bo tutaj tylu ludzi pana wybrało, a w tym całym powiecie to się pospzedawali za stołki i sami wybrali hahaha i się cieszą, a powinni się wstydzić!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam pana i do zobaczenia w UG w pracy :)

Gość

Postautor: Gość » 6 gru 2010, o 08:15

mieszkaniec gminy pisze:W pięknym stylu panie Kasprzak obejmuje pan władzę naprawdę pogratulować. To jest dopiero zwycięstwo, bo tutaj tylu ludzi pana wybrało, a w tym całym powiecie to się pospzedawali za stołki i sami wybrali hahaha i się cieszą, a powinni się wstydzić!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam pana i do zobaczenia w UG w pracy :)

Zobaczymy w jakim stylu zakończy kadencję. Czy to będzie Jego następne przejściowe zatrudnienie czy też nasze zwycięstwo. Zobaczymy co się zmieni na wsi.

yogi

Postautor: yogi » 6 gru 2010, o 09:36

Ludzie ależ wy jesteście naiwni. Jak może rozwijać się 25 wsi z całkowitym budżetem gminy 25mln zł?
Proponuje 7 wsiom znajdującym się w pobliżu chojnowa secesję i przyłączenie się do granic miasta chojnowa :mrgreen:

Nie doczekałem się odpowiedzi na moje pytania, ale i tak będzie musiał złożyć oświadczenia -ustaw lustracyjna do tego zobowiązuje. Mimo to gratuluje, choć osobiście uważam że wybrano większe zło.

goliszów city

Postautor: goliszów city » 6 gru 2010, o 10:00

jakbyś mądraliński yogi naprawdę taki mądry był to powinieneś wiedzieć, że jako 2 krotny starosta Kasprzak musiał składać oświadczenie lustracyjne, więc masz odpowiedź na swoje pytanie hahahahah

yogi

Postautor: yogi » 6 gru 2010, o 10:54

Wiec dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi na tym forum? Czy to jakaś tajemnica ?

;)

Postautor: ;) » 6 gru 2010, o 19:31

zaskoczenie po głoszeniu wyników,ale też ciekawość co przyniesie przyszłość;)

Marta

Postautor: Marta » 7 gru 2010, o 00:58

Brawooo !! Jestem niezmiernie zadowolona z wyników wyborów. Nie spodziewałam się że Pan Kasprzak wygra-BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE !! Jestem dumna z mieszkańców naszej gminy że pomyśleli i zagłosowali rozsądnie !! pozdrawiam serdecznie :)

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”