KASPRZAK WÓJTEM GMINY CHOJNÓW

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
Marta

Re: KASPRZAK WÓJTEM GMINY CHOJNÓW

Postautor: Marta » 7 gru 2010, o 01:00

P.S. a co do "yogi" to poprostu brak słów... nawet nie czytam odpowiedzi użytkownika Yogi bo szkoda czasu na czytanie takich dyrdymałów! Pozdrawiam Pana Kasprzaka :)

yogi

Postautor: yogi » 7 gru 2010, o 12:02

Marta pisze:P.S. a co do "yogi" to poprostu brak słów... nawet nie czytam odpowiedzi użytkownika Yogi bo szkoda czasu na czytanie takich dyrdymałów! Pozdrawiam Pana Kasprzaka :)

O boże co za lizuska, aż mi ekran ocieka. Łeee :mrgreen:
Nie czytaj. Ja czytam wszystko.

Marta

Postautor: Marta » 7 gru 2010, o 17:37

powiem Ci tyle Yogi...żałosny jesteś...

yogi

Postautor: yogi » 7 gru 2010, o 19:19

no trudno, a ty jesteś brzydką pudernicą
no i jesteśmy kwita :mrgreen:

yogi

Postautor: yogi » 7 gru 2010, o 20:08

proszę poczytać sobie o prawdziwym obliczu PSLu. To partia która się łajdaczy na lewo i prawo aby ugrać swoje. Ma w dupie interes polski i obywateli. Mam nadzieję ze im w końcu przekręcą kurek z dotacja na ich partie i z tym długiem 18 milionów nie przyżyją do pierwszego :mrgreen:
http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-po ... lkow-17124

yogi

Postautor: yogi » 10 sty 2011, o 12:52

No i proszę sojusz PSL i PO doprowadził do ruiny państwa polskiego
Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, jak wójt Kasprzak poprawi sytuację gminy Chojnów. No ale cóż do emeryturki sobie dorobi akurat za 4 lata będzie miał 65 lat ,i to dzięki wam wyborcom :mrgreen:

mam pytanie

Postautor: mam pytanie » 11 sty 2011, o 09:42

który starosta likwidował chojnowski szpital? Kto wówczas pełnił tą funkcję?

chojnowianin

Postautor: chojnowianin » 16 sty 2011, o 02:38

Szanowny p. Kasprzak był wówczas starostą. Niech ten pan rządzi sobie gminą skoro go wybrali i niech się trzyma z daleka od miasta, bo ostatnio chodzą słuchy, że nasz burmistrz bardzo zakolegował się z p. Kasprzakiem.

kokolin

Postautor: kokolin » 21 mar 2011, o 22:29

Ależ Gmina ma fajnego dziadka ,,,,,gratulacje za wybór

223

Postautor: 223 » 29 maja 2012, o 10:49

p. Kasprzak wójtem ha,ha,ha !!! niezły gagatek z niego ledwo co został wójtem i się bierze za likwidacje szkół, gminę tak zadłużył że jeszcze trochę to będzie miał kolegę od p.Tuska który przejmie gminę każdy wie o co pewnie chodzi, a wójt tak szuka pieniędzy czego się nie dotknie to niszczy i likwiduje, no i tak niedługo pa,pa,pa. całe szczęście.No może na starość PARASOL jak znalazł dla p. Kasprzaka.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”