Czy czeka nas scenariusz grecki?

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi1

Czy czeka nas scenariusz grecki?

Postautor: yogi1 » 29 cze 2011, o 13:34

Grecja przezywa wielki dramat.
Jak się dobrze wgryść w temat. To główną winę za to ponosi budżetówka, która posiada w tym kraju szereg przywilejów .
W Grecji nie jest tak rozbudowana administracja jak w Polsce. Dramat grecki niedługo nas również czeka.
Za wygodnictwo, urzędników, nauczycieli, policjantów itd , zapłaci cały naród.
Donek ze swoim PO , wystawia nas na minę zwiększając liczbę urzędasów.
Pytanie do obywateli . Dalej zamierzacie przyglądać się tym darmozjadom, czy w końcu czas im dobrać się do dupy?
Grecja pokazała że bezczynność narodu się nie opłaca. Powiedzmy stanowcze nie podwyżkom dla pracowników publicznych. Nie podoba im się pensja niech znajdą sobie uczciwą pracę w sektorze prywatnym! To Skandal że nauczycielom dano podwyżki w okresie kryzysu.

goka1987

Re: Czy czeka nas scenariusz grecki?

Postautor: goka1987 » 12 wrz 2011, o 23:19

Czytam, czytam i własnym oczom nie wierzę. Ciekawe, skąd należy brać wówczas ludzi do pracy publicznej? Czy będąc na takich stanowiskach ludzie nie mają prawa żądać podwyżek? Jakie wygodnictwo mają nauczyciele? Praca z dzisiejszymi dziećmi i dzisiejszą młodzieżą powinna być odpowiednio nagradzana, bo przed nauczycielami stoją coraz to nowe wyzwania, których nauczyciel nie miał 30 czy 40 lat temu. Jestem stosunkowo młodą osobą, ale wiem jakie podejście było do nauczyciela jeszcze kilka lat temu, a jakie jest teraz. Moim zdaniem, zmieniło się wiele na niekorzyść właśnie nauczyciela.
Przeglądnęłam parę Twoich wpisów na forum i widzę jedynie bardzo negatywne przekazy. Nie sądzę, żeby groził nam "scenariusz grecki", jesteśmy całkiem innym narodem, z inną mentalnością i warunkami gospodarczymi. Takie hasła, jakie propagujesz nie mają racji bytu. Skąd weźmiesz nauczycieli, policjantów, którzy z założenia powinny działać dla społeczeństwa? Może dobrym pomysłem, byłoby wysyłanie dzieci do szkół prywatnych? Zapewne w państwie bez Donalda Tuska i PO wszystkich byłoby na to stać?

Re: Czy czeka nas scenariusz grecki?

Postautor: www » 13 wrz 2011, o 08:23

goka1987 pisze:Czytam, czytam i własnym oczom nie wierzę. Ciekawe, skąd należy brać wówczas ludzi do pracy publicznej? Czy będąc na takich stanowiskach ludzie nie mają prawa żądać podwyżek? Jakie wygodnictwo mają nauczyciele? Praca z dzisiejszymi dziećmi i dzisiejszą młodzieżą powinna być odpowiednio nagradzana, bo przed nauczycielami stoją coraz to nowe wyzwania, których nauczyciel nie miał 30 czy 40 lat temu. Jestem stosunkowo młodą osobą, ale wiem jakie podejście było do nauczyciela jeszcze kilka lat temu, a jakie jest teraz. Moim zdaniem, zmieniło się wiele na niekorzyść właśnie nauczyciela.
Przeglądnęłam parę Twoich wpisów na forum i widzę jedynie bardzo negatywne przekazy. Nie sądzę, żeby groził nam "scenariusz grecki", jesteśmy całkiem innym narodem, z inną mentalnością i warunkami gospodarczymi. Takie hasła, jakie propagujesz nie mają racji bytu. Skąd weźmiesz nauczycieli, policjantów, którzy z założenia powinny działać dla społeczeństwa? Może dobrym pomysłem, byłoby wysyłanie dzieci do szkół prywatnych? Zapewne w państwie bez Donalda Tuska i PO wszystkich byłoby na to stać?

Kazdy nowy absolwent szkoły wyższej moze być praktycznie nauczycielem . Młody z zapałem chęcią do pracy będzie 10 razy lepszy niż ten z 20 letnim stażem...

Wróć do „Wybory Parlamentarne 2011”