Szkoda, ze nie chcecie zdradzic, gdzie ten Chojnow jest.

Tutaj możesz przekazać nam:
- swoje uwagi na temat funkcjonowania tego forum,
- propozycje nowych działów,
- zgłosić nadużycia,
- problemy techniczne itp.
rogalins@t-online.de

Szkoda, ze nie chcecie zdradzic, gdzie ten Chojnow jest.

Postautor: rogalins@t-online.de » 27 gru 2009, o 16:05

Gdybym chcial wsiasc w samochod i pojechac do Chojnowa, to nawet nie wiem, w ktorym kierunku mialbym jechac. Proponuje podac informacje nie tylko, jaki ten Chojnow jest piekny, ale i gdzie sie on znajduje.

Waldek

Re: Szkoda, ze nie chcecie zdradzic, gdzie ten Chojnow jest.

Postautor: Waldek » 27 gru 2009, o 16:37

Chojnów jest najpiękniejszym miastem w Polsce. Mogę powiedzieć jak dojechać tylko nie wiem skąd chcesz jechać.

chojnowianka

Postautor: chojnowianka » 29 gru 2009, o 10:47

Chojnów znajduje się w wojewówdztwie dolnosląskim między Legnicą a Bolesławcem, można tu dojechać też autostradą A4 w kierunku na Zgorzelec (od strony Katowic np. i Wrocławia, a od strony granicy od Zgorzelca kierunek na Wrocław) jest zjazd na Chojnów (Budziwojów) oznakowanie na autostradzie jest dobre. Drogą zwykłą trasa 94 w kierunku na Bolesławiec, 328 od Złotoryi, sa kieunkowskazy na Chojnów, wszstko zależy, z którego kierunku chce się jechać z Wrocławia można dojechać pociągiem w kierunku na Węgliniec, Zgorzelec.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 29 gru 2009, o 21:10

Faktycznie , by znaleźć Chojnów na mapie czy w internecie to trzeba być wyjątkowym geniuszem.

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 31 gru 2009, o 07:53

ri-pi pisze:Faktycznie , by znaleźć Chojnów na mapie czy w internecie to trzeba być wyjątkowym geniuszem.

No cóż... Niektórym i Internet nie pomaga... Np. na stronach Multimedia po wybraniu "kontakt", "odwiedź nas" i "Chojnów" dostajemy namiary adresowe naszego miasta, ale na umieszczonej poniżej mapce widzimy Chojnów pod Warszawą :)

Zgłaszałem im to, ale nadal tak wisi...

3mcie się.
Obrazek

Waldek

Postautor: Waldek » 31 gru 2009, o 10:51

Bo to skandal że jak na google maps wpisze się Chojnów to wyświetla tą wiochę koło Warszawy. Potem ludzie piszą że nasze miasto to wiocha.

chojnowianka

Postautor: chojnowianka » 31 gru 2009, o 13:30

Bo trzeba dopisać województwo Dolnoślaskie

chojnowianka

Postautor: chojnowianka » 31 gru 2009, o 13:34

Ktos źle sprawdzał w google wyskakuje dobra informacja: Chojnów leży w południowo-zachodniej cześci woj. dolnoslaskiego w powiecie legnickim sama sprawdziłam

Waldek

Postautor: Waldek » 31 gru 2009, o 17:06

chojnowianka pisze:Bo trzeba dopisać województwo Dolnoślaskie

No ale dlaczego trzeba dopisywać województwo do naszego miasta, a nie do ich wiochy. Po wpisaniu w google maps powinnna pokazywać się mapa naszego Chojnowa, a pokazuje się tamtego i z boku przekierowanie.

Wróć do „Uwagi, propozycje, opinie, sugestie”