szkola podstawowa 4

Forum dyskusyjne szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
matka2

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: matka2 » 13 lut 2014, o 08:10

także polecam Sp3 nauczyciele sa dla rodziców a nie rodzice dla nauczycieli!!moim zdaniem Sp 4 ma za wysokie "mniemanie" o swoich nauczycielach poziomie nauki. Pani dyrektor ma w d...ie zwykłych rodzicow no chyba ze jest to rodzic z wyższej polki :)to ma wtedy chody:) moje starsze dziecko chodzilo do sp4 ale młodsze zapisałam do 3 i jestem zachwycona poziomem nauczania, nauczycielami i tym ze zawsze maja czas na rozmowe z rodzicami!.

rodzic36

Postautor: rodzic36 » 3 wrz 2014, o 15:38

chciałem poruszyć problem w sp4 szkola niby taka nowoczesna remont sali gimnastycznej nowy basen dotacje a tak naprawdę panuje tam jeden wielki chaos zaczal się nowy rok szkolny a tu czegokolwiek się dowiedzieć to jakiś kosmos pani dyrektor wiecznie niedostepna wychowawcy sami nic nie wiedza plany lekcji jeszcze do końca nieaktualne No ja pierd...le to ma być szkola nowoczesna

ri-pi

Postautor: ri-pi » 3 wrz 2014, o 18:47

Jak może być inaczej. Przecież to oczko w głowie Janka obiecanka

rodzic1

Postautor: rodzic1 » 4 wrz 2014, o 07:16

Czego oczekujecie po szkole, w której nie ma papieru toaletowego ani ręczników w toaletach dla dzieci. A jak rodzice chcą to papier i inne środki higieniczne mają zakupić sami do swojej klasy. Przecież szkoła otrzymuje środki z subwencji oświatowej również na środki higieniczne i nie jest prawdą, że szkoła nie ma pieniędzy! Może nie mieć ma tablice multimedialne do każdej klasy, ale nie na papier toaletowy! Zarządzanie w tej szkole leży, praktycznie wszelkie koszty są ponoszone przez rodziców. Płaci się nawet z teksty klas III i VI, a to już paranoja, gdyż nauczanie i sprawdzanie wiedzy w szkołach państwowych jest za darmo! Przecież to są egzaminy państwowe. To tak, jakby uczniowie szkół średnich musieli zapłacić za arkusz maturalny.

rodzic 32

Postautor: rodzic 32 » 4 wrz 2014, o 12:54

tak wlasnie ta szkola to wielka paranoja Wlasnie się dowiedziałem ze sa jakies problemy z planem lekcji jedni rodzice chcą żeby dzieciaki miały na rano drudzy na popołudnie normalnie masakra dyrektorka nie ogarnia nikt nic nie wie Mamuska się nudzi i robia raban w szkole Ku..wa zostawcie tak jak jest po co mieszac dzieciakom rodzicom i nauczycielom

Iza

Postautor: Iza » 8 maja 2018, o 05:30

Mam pytanko co sądzicie o Sp4? Dziecko mi sie nie dostało do Sp3 i nie wiem co robić? Slyszalam ze w Sp4 jest duzo dzieci szkoła sie nie rozwija nauczyciele nie maja tzw weny bo wielu jest w wieku emerytalnym niby .. Jedni rodzice mowia tak a drudzy narzekaja na Sp3

matkasp4

Postautor: matkasp4 » 9 maja 2018, o 13:00

Nie wiem od kogo uzyskała pani informacje ,wystarczyło wejść na stronę szkoły to zobaczyłaby pani czy nic się w szkole nie dzieje.Wyniki konkursów mówią same za siebie.Czy to mało?A co do wieku nauczycieli to zawsze byli młodsi i starsi.

hhhhhhhhh

Postautor: hhhhhhhhh » 9 maja 2018, o 20:43

SP3- tablice multimedialne w każdej klasie, tablety, telewizory, odtwarzacze CD, ładne wyposażenie klas. SP4- 3 tablice multimedialne na całą szkołę, wielu rzeczy brak, meble z roku1986, czyli wtedy kiedy szkoła powstawała. Na plus na trójki podejście do rodziców i dzieci. Ani jedni, ani drudzy nie są intruzami. To dzieci zapewniają szkole trwanie a nauczycielom etaty. To władze samorządowe podejmują decyzje odnośnie szkół. Jeśli dziecko nie dostało się do SP3, ale zostało przyjęte do SP4, to oznacza, że burmistrz zdecydował, że nie otworzy kilku 1 klas w trójce, ale wepcha dzieci do czwórki i tam zapewni etaty dla nauczycieli. Jak rodzic chce zapisać dziecko do konkretnej szkoły to nie powinien o tym decydować nikt, oprócz rodzica i dyrekcji szkoły. Jeśli chodzi o nauczycieli, to zależy jak się trafi. jedni z pasją i chęciami, inni dawno powinni odejść i ustąpić miejsca młodszym, zarówno w jednej jak i drugiej szkole.

Karol

Postautor: Karol » 11 maja 2018, o 05:54

Jestem absolwentem sp3 mam wielu kolegow z sp4 i nie miesci mi sie w głowie taka wojna kiedys miedzy szkolami Niedlugo dzieci mieszkajace w jednej klatce i jedno chodzace do sp3 a drugie do sp4 to beda wrogowie i beda mialy zakaz bawienia sie razem... A to Wy rodzice do tego dazycie Bylem zadowolony z sp3 jedyne co mi przeszkadzalo to wilgoc i zapach ciagnacy sie za mna caly dzien A kolegom w 4 zazdroscilem sali gimnastycznej i stolowki na miejscu w szkole. I tyle szkola to szkola dziecko ma sie uczyc Pozdrawiam maturzystow

Gość

Postautor: Gość » 16 maja 2018, o 18:37

Wojnę rozpoczął włodarz miasta (burmistrz) palcem wskazując i przenosząc do S.P nr 4 chętnych do uczęszczania do Szkoły nr 3 . Widocznie szykuje sobie stanowisko pracy po odejściu z Urzędu Miasta. Nie ma sensu opisywać całej zadymy bo władza zawsze ma rację

Wróć do „Szkoły podstawowe”