szkola podstawowa 4

Forum dyskusyjne szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
Lilia

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: Lilia » 10 kwie 2019, o 21:21

Co sądzicie o strajku w sp
Ja dzwoniłam w poniedziałek do sp4 o jakieś informacje to Pani w sekretariacie przez tel żadnych informacji mi nie udzieliła a w dodatku była nie miła jakbym jej głowę zwracała i przeszkadzała. A chyba jako rodzic mam prawo do tel do szkoły o informację co i jak

Elwira

Postautor: Elwira » 10 kwie 2019, o 21:32

Też dzwoniłem bo chciałem się dowiedzieć to usłyszałem że inf na stronie jest. Przykre że takim tonem tak samo jak inf dot rekrutacji .... ale wydaje mi sie ze tel do sekretariatu jest od udzielania inf i chyba Pani za karę tam nie siedzi......

ojciec

Postautor: ojciec » 11 kwie 2019, o 18:31

Za karę , za karę . Nauczyciele też uczą za karę

Antek

Postautor: Antek » 13 kwie 2019, o 16:56

Może i za karę siedzi bo nie może strajkować.
Ja jestem za strajkiem i popieram ich w 100000%
Pozdrawiam cała sp4

Jan

Postautor: Jan » 13 wrz 2019, o 20:51

Od dwóch tyg syn poszedł do budynku dawnego gimnazjum . Twierdzi że niby ok oprócz wystroju szkoły. Ale ja już kilkakrotnie spotkałem się z opinią że w SP4 klasy 7 i 8 to problem i dlatego są odizolowane i mniejszy problem dla Dyrekcji. Nie wiem czy to prawda czy nie. Zastanawiający jest fakt dlaczego taka niby biedna SP3 ma w jednym budynku klasy 1-8 budynek po sp 1 odremontowany dzieci zadowolone a tu 7 i 8 klasy wygnanie do szkoły gdzie ja sam chodziłem do tego nie remontowana. Porównując budynek SP4 przy Kilińskiego i Konarskiego to nasze dzieci w kl 7 i 8 są tam jakby za karę!!!

Rodzic

Postautor: Rodzic » 14 wrz 2019, o 20:11

Faktycznie, klasy są do remontu i to kapitalnego. Nie wiem jak wyglądają toalety. Wydaje mi się jednak, że tu bardziej chodzi burmistrzowi o utrzymanie budynku. Bo co z nim zrobić po zamknięciu gimnazjum? Szkoda go, są pracownie, sala gimnastyczna. A jak za kilka lat znów następnym przyjdzie do głowy przywracać gimnazja? Mój syn jest zadowolony, jest ciszej i spokojniej.

Eliza

Postautor: Eliza » 15 wrz 2019, o 07:03

Byłam ostatnio na zebraniu rodziców w tym budynku. Szczerze mówiąc ta szkoła a raczej jej wygląd zatrzymała się na etapie LO. Klasy do remontu kapitalnego. Znając Dyrektor SP4 to ogarnie to rozmawiając z rodzicami też nie rozumiemy dlaczego SP3 ma w jednym budynku wszystkie klasy a SP4 nie. Niby ciszej spokojniej ale w starym zniszczonym budynku i do tego zwrocilalismy uwagę że nawet Pani pielęgniarka jest tylko 2 razy w tyg i tylko kilka godzin.

Matka

Postautor: Matka » 15 wrz 2019, o 10:10

Też zwróciliśmy na to uwagę z rodzicami. Wiadomo że jest ciszej na przerwach bo jest mniej uczniów tyle że szkoła jako budynek to tragedia. Zastanawia mnie jedną rzecz na co były dyrektor przeznaczalpieniądze skoro pewnie dostawał kasę na utrzymanie budynku tak jak inne placówki. Klasy sa zaniedbane. Wierzę że nasza Pani Dyrektor doprowadzi że ta szkola będzie super.

Jak

Postautor: Jak » 15 wrz 2019, o 17:17

Myślę, że raczej skończy się tak, że rodzice zrobią dzieciom klasy i tyle. Tak naprawdę to do końca czerwca szkoła funkcjonowała jako gimnazjum. Też zastanawiam się jak dyrektor gimnazjum mógł doprowadzić szkołę do takiego stanu. Czy faktycznie dzieci z 7 i 8 klas nie mieszczą się w SP4?

Ojciec

Postautor: Ojciec » 16 wrz 2019, o 07:54

Byłem w piątek w tej szkole po druk do stypendium Okazało się jednak że do odbioru w głównym sekretariacie tak samo jak podbijanie i wyrabianie legitymacji. Trochę lipa bo dzieci są tu i takie sprawy powinny być tu dla nich załatwiane Nie każdy chodzi na basen i tam sobie podejdzie. Wszystko takie niedograne

Wróć do „Szkoły podstawowe”